Portal ototorun.pl 18/04/2019 12:46

Centrum Wsparcia Biznesu oraz Oto Toruń realizuje drugą edycję cyklu filmowego „Tak się robi biznes na starówce!”. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. W kolejnym odcinku nowego cyklu przedstawiamy rozmowę z Rafałem Jasionkowskim ze Studia tańca „Nie po palcach”.

Szkoła ucząca tańca „Nie po palcach” działa na toruńskiej starówce przy ul. Jęczmiennej 13.  W studiu są dwie profesjonalne, klimatyzowane sale taneczne.  „Nie Po Palcach” prowadzi warsztaty i kursy tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego, kizomby, salsy kubańskiej, bachaty, a także lindy hop w kilkunastu grupach na różnych poziomach zaawansowania dla dorosłych oraz dla dzieci. Organizuje także imprezy tematyczne i tzw. practisy, na których można  doskonalić swój warsztat taneczny i poznać innych tancerzy. To doskonałe miejsce, aby zakochać się w tańcu.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Rafał Jasionkowski: Torunianie chcą się uczyć tańca komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama