9°C lekkie zachmurzenie

Przy skrzyżowaniu Grudziądzkiej i Polnej w Toruniu powstał nowy sklep [FOTO]

Już niedługo przy skrzyżowaniu Grudziądzkiej i Polnej w pobliżu osiedla JAR zostanie otwarty nowy salon Ablera.

Mieszkańcy naszego miasta już niedługo będą mogli kupować meble, podłogi, drzwi i inne akcesoria do domu w nowym sklepie przy skrzyżowaniu Grudziądzkiej i Polnej. W tym miejscu powstał właśnie nowy salon Ablera. 

- Abler od dwóch dekad zapewnia mieszkańcom wyjątkowy wybór materiałów do produkcji mebli, ale również podłóg, drzwi i akcesoriów, a także innych elementów niezbędnych do wyposażenia wnętrz. Regularnie rozbudowywany asortyment, coraz ściślejsza współpraca z Klientami oraz rosnące zainteresowanie dostawców zaowocowały decyzją o zmianie lokalizacji i budowie nowego, jeszcze większego centrum sprzedaży - czytamy na stronie firmy.

Budowa nowego salonu rozpoczęła się dokładnie rok temu i, jak widać na naszych zdjęciach, obiekt jest już prawie gotowy. Firma chwali się, że jej budynek będzie mieć zwartą i estetyczną zabudowę, która będzie wpisywać się w plany architektoniczne dzielnicy. Na parterze znajdzie się część przeznaczona na ekspozycję towaru i obsługę klientów. Dział sprzedaży ma mieć aż 1,4 tys. m2. 

- Do dyspozycji będzie także powiększona sala do konsultacji z klientami, którzy planują remont i modernizację kuchni - chwali się firma.

Natomiast na piętrze ulokowane będą biura zarządu spółki, a obok salonu rozległy parking dla pracowników i wszystkich klientów. Salon ma zostać otwarty jeszcze w tym roku. W naszym mieście znajduje się już sklep Abler przy ulicy Mazowieckiej 63/65. Jednak po zakończeniu nowej inwestycji salon przy Mazowieckiej zostanie przeniesiony do obiektu przy Polnej i Grudziądzkiej.

Pod tytułem newsa znajdziecie galerię zdjęć.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Przy skrzyżowaniu Grudziądzkiej i Polnej w Toruniu powstał nowy sklep [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2018-07-12 12:43:37

    Fajnie to wygląda na wizualizacjach https://www.abler.pl/aktualnosci/nowy-abler-w-toruniu

Dodajesz jako: Zaloguj się