Przemysław Termiński zdradził, kiedy zamierza odejść z Get Well Toruń

Get Well Toruń, Przemysław Termiński zdradził kiedy zamierza odejść Toruń - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Filip Sobczak 24/06/2019 11:51

Przemysław Termiński na razie nie rozstaje się z Get Well Toruń. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" przypomniał, że niegdyś zadeklarował, że opuści klub dopiero, gdy zdobędzie razem z nim mistrzostwo Polski.

Jeszcze w piątek wielu kibiców Get Well Toruń wyobrażało sobie, że już za chwilę ich drużyna będzie na siódmym miejscu w tabeli i będą myśleć, co trzeba zrobić, żeby uniknąć spadku do I ligi. Niestety sytuacja toruńskiego klubu jest nieco inna, podopieczni Adama Krużyńskiego przegrali bowiem z przedostatnim Motorem Lublin aż 37:53

- Powiem szczerze, że w nocy po meczu spało mi się bardzo źle. Zupełnie nie spodziewaliśmy się porażki z Motorem i nawet nie potrafię tego skomentować. Po prostu brak mi słów. To nie miało prawa się zdarzyć. Do 7. czy 8. biegu wierzyłem w zespół, ale potem zdałem sobie sprawę, że jesteśmy beznadziejnie słabi. Nasi zawodnicy w tym sezonie zupełnie nie trafili ze sprzętem - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" właściciel Get Well Toruń Przemysław Termiński.

Ostatni mecz sprawił, że Get Well ma już tylko matematyczne szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przed żółto-niebiesko-białymi jeszcze trzy spotkania na Motoarenie - z Grudziądzem, Wrocławiem i Zieloną Górą - oraz dwa wyjazdowe - z Częstochową i Lesznem. - Cały czas wierzę. Trzeba koniecznie wygrać najbliższy mecz z GKM-em. Potem mamy mecze ze Spartą i Falubazem. Lublin też będzie miał trudne potyczki, więc szansa jest - stwierdził w rozmowie z "PS" Termiński.

Właściciel Get Well Toruń przyznaje, że wciąż bardzo identyfikuje się z klubem. Termiński zdaje sobie sprawę z sytuacji, że jego zespół może spaść do I ligi, ale jego zdaniem "nie będzie to koniec świata" i zrobi wszystko, żeby w kolejnym roku wrócić do PGE Ekstraligi. - Ja wezmę odpowiedzialność za to, co się stało. Kto wie, może wyjdzie to klubowi na dobre. W środowisku nastąpi reset - tłumaczy właściciel Get Well

Termiński uważa, że taki zespół jak Get Well Toruń nie powinien starać się o pozostanie w PGE Ekstralidze przez "zielone stoliki czy powroty tylnymi drzwiami", dlatego interesuje go jedynie walka o utrzymanie na żużlowym torze. Ponadto przypomniał swoją deklarację z przeszłości, że opuści klub dopiero, gdy zdobędzie razem z nim mistrzostwo Polski.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

przemysław termiński, get well toruń, pge ekstraliga, motoarena - komentarze opinie

  • kibic w kapciah - niezalogowany 2019-06-24 14:28:03

    Panie Prezesie, brawo za decyzję!!! Tylko słabi kapitanowie schodzą z tonącego okrętu!!! Do boju Apator!

  • Fred - niezalogowany 2019-06-24 15:05:05

    w sumie co mu pozostaje teraz czas to odbudowac w I lidze

  • Padre - niezalogowany 2019-06-24 15:07:04

    Czemu dajecie takie niekorzystne zdjęcia?
    Czy to Wasza czysta złośliwość czy po prostu brak wyczucia?

  • Tajemnicza - niezalogowany 2019-06-24 15:12:47

    No tak panie Termiński jak klub na dnie to trzeba dupę zawinąć i mieć wszystko gdzieś tylko przypominam,że przez pana spadniemy do 1 ligi bo się pan pozbył najlepszych zawodników a teraz jak jesteśmy na dnie to chce pan odejść teraz powinien pan ratować ten klub przed spadkiem.........

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 16:53:54

    Naucz się czytać ze zrozumieniem

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 17:19:56

    Pan Terminski zaraz po przejęciu klubu zlikwidował szkółkę bo powiedział że szkoda mu 600 tys rocznie na to No to teraz zbiera owoce tej decyzji bo młodzież u nas robi 1 punkt Cholder sam odejdzie po spadku Szkoda tylko Jasona Doyla bo to 100 %profesjonalista

  • Adam - niezalogowany 2019-06-24 17:27:28

    Brawo panie Termiński. Pan powinien wziąść tych zawodnikow wrazie spadku ze by jezdzili w l lidze za ten sezon i pomogli wrócić do elity.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 18:35:23

    Pewnie jeszcze trochę się napakowac kasa wyprać trochę papierów pod przykrywką klubu a i tak zwiększa liczbę zespołów więc po co udawać że się chce.
    Wszyscy wiemy że teraz tylko kasa się liczy a nie prawdziwe sciganie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 19:31:12

    Czyli nigdy nie odejdzie bo nie będzie mistrzostwa

  • Gość - niezalogowany 2019-06-24 19:32:05

    Czyli nigdy nie odejdzie bo nie będzie mistrzostwa

  • tomas kibic - niezalogowany 2019-06-24 23:06:00

    szczerze to miałem nadzieje, że jak już przez termińskiego spadniemy. To i on wkońcu odejdzie. Aby można było się odrodzić. Z ludzmi którzy na żużlu zęby zjedli. A On jest głównym sprawcą tego, że jesteśmy na dnie. Nigdy tak nisko nie upadliśmy (od lat 70-ych) jak obecnie. Klub to przykrywka do szemranych interesów i ekskluzywna MMELINA dla toruńskiej śmietanki. Na meczach tylko chleją i nic ich nie obchodzi. Nikt sie juz nie identyfikuje z klubem z którego tylko pył został. Bo nikt nie pamięta, takiej lipy - bo nigdy jej nie było jak za termińskiego. Weź chłopie spakuj walizki i odejdz z honorem. Mamy ciebie dość

  • Nierob - niezalogowany 2019-06-25 07:36:23

    Terminski,parchu i opoju! Czas odejsc!!!!!

  • znany Prezes - niezalogowany 2019-06-25 10:48:45

    Proszę o nieużywanie nadaremno mojego pseudonimu....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 15:44:11

    Elita Toruńska pseudo sponsorzy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-28 09:18:21

    Po pierwsze: inwestować w szkółkę ( zawsze była najlepsza) ,po drugie : skład na każdy sezon najlepiej zapytać się kibiców, bo mają rozeznanie w zawodnikach . Przed sezonem pisałem, że holta i holdery to nie wypali i że jest to skład na spadek ( inni kibice też tak pisali) . Oczywiście jak zwykle P.Terminski i P.Terminska kibiców nie słuchają i zrobili po swojemu ,a więc sprawdziło się to ,co ja i inni kibice na fb przeczuwalismy.

  • Mat - niezalogowany 2019-07-13 20:18:29

    Grabarz!!!!

Dodajesz jako: |