Portal ototorun.pl 16/10/2019 10:59

– U barbera liczy się atmosfera. Trzeba przyznać, że to nie jest zwykły fryzjer. Klient przychodzi tu, żeby odpocząć od rzeczywistości, pogadać i wyjść z fajnie przystrzyżoną brodą albo fryzurą – mówi Przemysław Kłoda z Barber Bad Boy’s w kolejnym odcinku z serii „Tak się robi biznes na starówce!”.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Barber Bad Boy’s to punkt usługowy na toruńskiej starówce, w zabytkowej piwnicy kamienicy przy ul. Małe Garbary 7. Miejsce z wyjątkową atmosferą, fachowcami doradzającymi klientom wybór właściwej pielęgnacji brody i fryzury i oferującymi usługi najwyższej jakości. To także miejsce w którym kupicie niezbędne kosmetyki do pielęgnacji bujnego zarostu, a przy okazji pogadacie na typowo męskie tematy…

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

barber bad boy’s, cwb, biznes w toruniu, tak się robi biznes na starówce, barber, starówka - komentarze opinie

  • gość 2019-10-16 12:19:41

    TO PRAWDA ATMOSFERA SUPER POZDRAWIAM PRZEMEK!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama