Przed nowym sezonem Jason Doyle zdecydował się na odważne zmiany

Apator Toruń, Przed nowym sezonem Jason Doyle zdecydował odważne zmiany - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 19/11/2018 11:16

Jason Doyle pożegnał się z częścią swojego zespołu. W sezonie 2019 nie będzie już współpracował z Davem Haynesem oraz Johnno Birksem, z którymi zdobył Mistrzostwo Świata.

Sezon 2018 nie będzie jakoś szczególnie wspominany przez Jasona Doyle’a. W jego trakcie lider Get Well Toruń musiał radzić sobie z kilkoma problemami zdrowotnymi i sprzętowymi. Mimo tego był najlepszym zawodnikiem toruńskiej drużyny, ale dopiero 12. jeźdźcem w całych rozgrywkach (średnia biegowa 2,048).

Rok poniżej oczekiwań zaliczył także w cyklu Speedway Grand Prix. Australijczyk ostatecznie zdobył 93 punkty i utrzymał się w najbardziej prestiżowych indywidualnych rozgrywkach żużlowych, dlatego w przyszłym roku będzie mógł walczyć ponownie o tytuł Mistrza Świata.

W nadchodzącym sezonie Doyle ma współpracować z nowymi mechanikami. 33-latek oznajmił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że żegna się dotychczasowymi członkami swojego teamu - Davem Haynesem oraz Johnno Birksem. To mechanicy, którzy pomagali Doyle’owi przez ostatnie pięć lat i przyczynili się do zdobycia przez Australijczyka tytułu Indywidualnego Mistrza Świata.

- Chciałbym podziękować Dave'owi i Johno za ostatnie pięć lat. W tym czasie zrobiliśmy dużo wielkich rzeczy! Pewien rozdział się zamyka, ale otwiera się też nowy! Mamy za sobą świetny czas spędzony razem, raz lepszy, raz zły... Zawsze wkład zespołu był ogromny i zdobycie tytułu mistrza świata z tymi dwoma wspaniałymi chłopakami nigdy nie zostanie zapomniane! Życzę Wam powodzenia w przyszłości i dziękuję za wszystko - napisał w mediach społecznościowych Jason Doyle.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przed nowym sezonem Jason Doyle zdecydował się na odważne zmiany komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama