13°C bezchmurnie

Przed nami Toruń za Pół Ceny! Będzie sporo nowości

Relaks, Przed Toruń Pół Ceny! Będzie sporo nowości - zdjęcie, fotografia

Już niedługo w naszym mieście odbędzie się 13. edycja Toruń za Pół Ceny.

Od 13 do 15 października mieszkańcy naszego miasta i nie tylko znowu będą mogli skorzystać z szeregu promocji w Toruniu. Na oficjalnej stronie 13 edycji Toruń za Pół Ceny już pojawiły się pierwsze okazje. Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z nimi.

Wśród ofert standardowo znaleźć można usługi noclegowe i hotelarskie, propozycje gastronomiczne, zaproszenia do instytucji kulturalnych i sportowych, usługi kosmetyczne, zniżki na zakupy oraz ofertę edukacyjną i więcej. Trzynasta edycja tej popularnej i znanej akcji zapowiada się bardzo szczęśliwie - mówi Ewa Banaszczuk-Kisiel Dyrektor Wydziału Promocji Urzędu Miasta Torunia, organizatora akcji.

Październikowa edycja Toruń za Pół Ceny ma być na swój sposób wyjątkowa. Dziś wiemy, że bedzie sporo nowości. Czego możemy się spodziewać?

- Na uczestników trzynastej edycji czeka sporo nowości - twierdzi Monika Dejnecka, koordynatorka zgłoszeń do akcji. - Wśród debiutanckich ofert znaleźć będzie można długo wyczekiwaną propozycję przejazdami komunikacją miejską. Pozytywnym zaskoczeniem będzie również zapewne zgłoszenie od Centrum Handlowego, które jeszcze nigdy nie brało udział w akcji - na razie nie możemy zdradzać szczegółów, ale na pewno w tej edycji możemy spodziewać się ofert, których jeszcze w Toruniu za pół ceny nie było.

Organizatorzy apelują do wszystkich firm, które chcą wziąć udział, żeby pospieszyły się ze zgłoszeniami. Należy je przesłać do 8 września na adres [email protected]

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


toruń za pół ceny - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ototorun.pl