9°C pochmurno z przejaśnieniami

Przed nami pierwszy Toruński Festiwal Piwa!

Imprezy, Przed pierwszy Toruński Festiwal Piwa! - zdjęcie, fotografia

Toruń przez dwa dni (8 i 9 czerwca) będzie stolicą piwa w Polsce.

To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście! 8 i 9 czerwca w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbędzie się Toruński Festiwal Piwa. Dni oczywiście nie są przypadkowe, bo będzie to piątek i sobota. 

- W obiekcie jesteśmy zakochani od momentu powstania i zarówno same warunki obiektu jak i bliskość starówki toruńskiej sprawiły, że bardzo chcieliśmy ulokować się z Wami właśnie tutaj - piszą organizatorzy Toruńskiego Festiwalu Piwa.

Podczas Festiwalu mieszkańcy naszego miasta posmakują bardzo wielu oryginalnych browarów, które są trudno dostępne na rynku. W CKK Jordanki pojawią się między innymi browary rzemieślnicze oraz wszystkie lokalne piwa z regionu: Jan Olbracht Browar Staromiejski, Deer Bear, Browar De Facto, Browar Olimp, Browar Grudziądz, Przystanek Tleń, Osowa Góra. 

- Festiwal będzie dość unikalny na skalę kraju, gdyż nie celujemy w wysyp browarów jak leci a dobieramy wystawców wg. klucza. Przede wszystkim stawiamy na nasze lokalne inicjatywy plus kilku naprawdę świetnych gości - zapowiadają organizatorzy.

Toruński Festiwal Piwa to nie tylko oryginalne browary. Na placu Grzegorza Ciechowskiego przed Jordankami będzie strefa chillout, a obok stanie kilka foodtrucków. Ponadto wewnątrz będzie można skorzystać z usług barbera, zrobić sobie tatuaż, pograć w planszówki i gry elektroniczne.

Toruński Festiwal Piwa:
Miejsce: CKK Jordanki
Data: 8-9 czerwca
Piątek - 15:00-24:00
Sobota - 12.00-24:00

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Przed nami pierwszy Toruński Festiwal Piwa! komentarze opinie

  • gość 2018-06-08 13:23:03

    chyba zapomnieliście..że od dziewięciu lat...Wrocław jest stolicą piwa :) i od 8-10 czerwca odbywa się Festiwal Dobrego Piwa

  • gość1 - niezalogowany 2018-06-08 19:33:33

    To wypad do Wroclawia

  • gość 2018-06-30 18:00:39

    bylo spoko, ale ja nie mam nic przeciwko zwyklemy piwku, perla za grosze tez daje rade

Dodajesz jako: Zaloguj się