Powiatowy Urząd Pracy przygotuje nową ofertę szkoleniową. Liczy na pomoc pracodawców i bezrobotnych

Biznes, Powiatowy Urząd Pracy przygotuje nową ofertę szkoleniową Liczy pomoc pracodawców bezrobotnych - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 09/01/2019 11:23

Ważna informacja dla pracodawców i bezrobotnych z Torunia. Powiatowy Urząd Pracy przygotuje ofertę szkoleniową odpowiadającą ich wymaganiom i potrzebom.

Nowa oferta ma powstać w wyniku współpracy PUP-u z przedsiębiorcami i bezrobotnymi. Dzięki temu urzędnicy będą w stanie dokładniej przeanalizować potrzeby lokalnego rynku pracy. Sprawi to zarazem, że oferta szkoleniowa na rok 2019 powinna bardziej przypaść do gustu zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom bezrobotnym.

Każdy, kto chce pomóc w tworzeniu oferty szkoleń, może wypełnić i przesłać ankietę na adres: [email protected] (ankiety można pobrać, klikając tutaj). Każdy głos będzie istotny przy odpowiadaniu na potrzeby rynku. Wypełnione ankiety można przesyłać również pocztą na adres Powiatowego Urzędu Pracy (87-100 Toruń, ul. Mazowiecka 49a). Kwestionariusze zbierane będą do 11 stycznia.

Takie podejście, poza wspomnianymi korzyściami, ma również przyczynić się do lepszej współpracy Powiatowego Urzędu Pracy z przedsiębiorcami, oraz do umożliwienia pracownikom rozwijania umiejętności poszukiwanych na rynku pracy.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

centrum wsparcia biznesu, powiatowy urząd pracy, oferta szkoleniowa - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama