Potrącenie rowerzysty w Toruniu. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia!

Wypadki, Potrącenie rowerzysty Toruniu Kierowca uciekł miejsca zdarzenia! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 03/10/2019 15:17

Informacja z ostatniej chwili.

Policja poszukuje kierowcy, który uczestniczył w drogowym zdarzeniu na ul. Żwirki i Wigury w pobliżu nowego mini-ronda. Dziś (czwartek 3 października) ok. godz. 12:30 doszło tam do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. - Widziałam jak ten Pan upadł na ziemię. Jego twarz była cała we krwi, prawdopodobnie doznał złamania nosa - mówi nam świadek tego zdarzenia.

Okazało się, że kierowca, który siedział za kółkiem nie udzielił pomocy poszkodowanemu rowerzyście i uciekł z miejsca zdarzenia. - Nie widziałam odjeżdżającego samochodu, ale chodzi o czarny samochód kombi - informuje nasza Czytelniczka.

- Ustalamy teraz okoliczności tego zdarzenia - mówi Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z toruńską policją pod numerem 997 lub 112.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. ilustracyjne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

policja, wypadek, toruń, rowerzysta, potrącenie, żwirki i wigury - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 06:38:40

    KAMERY na każdym skrzyżowaniu. Jak był marsz cyrkowcow Lgpedel to 400 policjantów było a na drogach ciągle to samo - szukają świadków.

  • bajker - niezalogowany 2019-10-04 08:06:58

    Nie wierzę ,że w środku dnia nie było żadnych świadków .Kierowcy, piesi ? I dziwić się ,że ludzie rowerami jeżdżą po chodnikach ?

  • Magic - niezalogowany 2019-10-04 11:34:27

    I tego typu zdarzeń będzie wiecej. Skoro ulice które powstały i z zasady mają służyć autom zostały zmienione w drogi dla rowerów i deptak dla pieszych. Teraz kierowca samochodu nie tylko musi uważać na inne auta ale i też na bezmyślnych i nie znających przepisów ruchu drogowego rowerzystów. Jest różnica między rowerzystą który jest równocześnie kierowcą auta , a rowerzystą który nie posiada prawa jazdy. Ci pierwsi szanują przepisy o ruchu drogowym używają wyobraźni natomiast druga grupa rowerzystów to stonka na polskich drogach. Po co używać im rozumu skoro mają rower.

  • Kierowca - niezalogowany 2019-10-04 12:02:44

    Rowerzyści to istna zaraza. Jak święte krowy. Nie sygnalizują zamiaru skrętu. Nie odwracają głowy. To jest jakaś masakra. Jeśli nie dbają o swoje życie to ok. Ale w razie wypadku robią problem kierowcy.

  • gość 2019-10-04 12:31:06

    Te Magic i Kierowca, tępe dzbany. Problem z czytaniem? Prawojazdy macie z chipsów czy z targu? Dwóch kretynów, to ani czytać nie potrafią ani przepisów nie znają i jeszcze pier... farmazony pod artykułem. Wam następnym powinni zabrać prawojazdy zanim kogoś zabijecie. Wypadek spowodował jakiś cwel z kartonowym prawkiem i jeszcze uciekł z miejsca zdarzenia, a wy jak takie tępe dzidy jeszcze macie jakieś sapy do rowerzysty.

    ps. 95% rowerzystów ma prawo jazdy z czego 70% jeździ i zna przepisy o wiele lepiej niż takie dzbany jak wy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 14:36:39

    Rondello od kapselka zrobione.... nieporozumienie...

  • Ja - niezalogowany 2019-10-04 14:44:41

    Zgadzam się z powyższymi opiniami... rowerzyści to zaraza którą trzeba tepic... bezmyślne święte krowy.... A potem winni Bogu ducha winni kierowcy.

  • gość 2019-10-04 18:31:35


    Pecz z autami z miast! Połowa kierowców nigdy nie powinna mieć prawa jazdy. Idiotów którzy popierają potencjalnego morderce, mam nadzieję, że Policja zaprosi na przesłuchanie. Bogu ducha winny kierowca, pierdolną rowerzystę i uciekł. Czy ty się słyszysz idioto? To mogła być twoja córka lub matka, też byś pisał takie bzdury?

  • gość 2019-10-04 18:40:06

    53 wypadki, 3822 kolizji, w których zginęło 10 osób, a 49 zostało rannych takich mamy zajebistych kierowców :D zabierać wszystkim takim cwelom prawa jazdy i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów! Auta powyżej 20 lat wywalić z miast i zakazać diesli. Darmowa komunikacja i rozbudowa dróg rowerowych kosztem sieci dróg dla aut.

  • Głuchy - niezalogowany 2019-10-05 15:45:09

    Pierwsza. Sprawa to infrastruktura musi być tak żeby kierowcy mieli 1m od rowerzysty jeżeli miasto nie potrafi o to zadbać rowerzyści powinni wtedy jeździć jeśli są drogi rowerowe lub po chodniku i wtedy musza i respektować prawa czyli jechać wolno
    Wkurzają mnie najbardziej szosówka bo oni musza zawsze po ulicy wolałbym by jeździli trekkingowym lub górskim wtedy obojętnie jaka droga
    W Polsce nie ma warunków do uprawiania kolarstwa szosowego dla nich potrzebne są rowerostrady płaskie jak stół bez intruzów na tych drogach
    Druga sprawa to musi być zmienione prawo by rowerzyści mogli jeździć po chodniku i nie było tez wykroczeniem aby jeździć należy wolno lub zależy od sytuacji to samo przejazdem przez przejście to nie tory
    kolejowe które są przeszkody nie
    powinno być wykroczeniem mandat powinien być wtedy kiedy rowerzysta niezależnie od
    czy to przejazd rowerowy czy przejście przejeżdża bez patrzenia lub nagle niespodziewanie Bo o bezpieczeństwo uczestników powinno dbać rowerzysta oraz kierowca tak samo pieszy

  • gość 2019-10-05 19:39:01

    95% wypadków rowerzystów jest z winy kierowców. Ale nic nie powstrzyma tłumu od szukania kozła ofiarnego. Każdy powinien zastanowić się, czy na pewno muszę i dam radę odpowiedzialnie jeździć samochodem a nie teraz szukać winnych i wrogów w rowerzystach i pieszych.

  • gość 2019-10-05 19:42:14

    Komentarze tylko pokazują jakich mamy mentalnie kierowców. Nawet jak jeden z nich kogoś prawie zabił i uciekł, to reszta jeszcze mu przyklaskuje i mówi, że to zły rowerzysta. Takie osoby powinny mieć całkowity zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi i odpowiadać za współudział. Jakim trzeba być idiotą, żeby jeszcze publicznie pisać, że jest się idiotą i to skandować. Brawo zmotoryzowani. Mając takich wśród swoich, nigdy nie będzie o was dobrego zdania, a przepisy będą ciągle zaostrzane, bo tylko do tego takie szczucie jak wasze prowadzi.

  • gość 2019-10-08 09:05:56

    Nie oszukujmy się ale na 10 góra 3 osoby nadają się do jazdy autem.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie