6°C bezchmurnie

Postaw na rozwój. Bezpłatne warsztaty pn. Wsparcie na starcie

Biznes, Postaw rozwój Bezpłatne warsztaty Wsparcie starcie - zdjęcie, fotografia

Ciekawa propozycja dla przedsiębiorców.

Chcesz założyć firmę? Stawiasz na rozwój przedsiębiorstwa i szukasz wsparcia finansowego? To ta propozycja jest dla Ciebie! Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza na bezpłatne warsztaty pn. Wsparcie na starcie. 

Co w programie? Eksperci z kilku instytucji będą opowiadać o prowadzeniu działalności gospodarczej oraz pozyskiwaniu środków finansowych na jej rozwój. Prezentowane będą informacje m.in. na temat wymogów formalnych związanych z otwieraniem własnego biznesu i uzyskaniem bezzwrotnych dotacji czy wsparcia pomostowego dla młodych przedsiębiorców.

Pojawią się oferty takich instytucji jak Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych oraz Powiatowy Urząd Pracy. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również przedstawiciele Wydziału Ewidencji i Rejestracji Urzędu Miasta, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Pierwszego Urzędu Skarbowego w Toruniu.  

To warsztaty, podczas których będzie mogło wziąć udział ok. 40 osób. Pierwsza edycja skierowana będzie do osób planujących otworzyć swój biznes na Starówce. Obowiązuje rekrutacja elektroniczna. Pierwsza edycja zaplanowana jest na początek kwietnia i odbędzie się w restauracji Chleb i Wino. Następne spotkania odbywać się będą cyklicznie raz na kwartał w innych częściach miasta. Czas trwania jednego szkolenia: 4 godz.

Ale to nie jedyna propozycja przygotowana przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Warte polecenia jest też szkolenie z zakresu e-marketingu, które przeznaczone jest przede wszystkim dla przedsiębiorców prowadzących biznes na terenie Starówki. Będzie można poznać tajniki marketingu i płatnej reklamy w mediach społecznościowych. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak promować swoje produkty i usługi na Facebooku.

W szkoleniu będzie mogło wziąć udział ok. 20 osób, także będą obowiązywały zapisy drogą elektroniczną. Warsztaty odbędą się w drugiej połowie czerwca. Czas trwania szkolenia: 8 godz.

 


centrum wsparcia biznesu, wsparcie na starcie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się