Popularny punkt zniknął z gastronomicznej mapy Torunia

Ciekawostki, Popularny punkt zniknął gastronomicznej Torunia - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal ototorun.pl 28/07/2019 13:10

Z gastronomicznej mapy Torunia zniknął kolejny smakowity punkt. W piątek (26 lipca) został zamknięty lokal „Montenegro”, który mieścił się przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich.

Jeszcze niedawno w Toruniu funkcjonowały aż trzy punkty „Montenegro” - przy ul. Łaziennej, przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich oraz przy ul. Boboli. Aktualnie klienci tej niewątpliwie bardzo popularnej restauracji mogą korzystać tylko z lokalu na Chełmińskim Przedmieściu.

W tym tygodniu właściciele „Montenegro” poinformowali w mediach społecznościowych, że w czwartek (25 lipca) po raz ostatni serwowali swoje dania dla klientów z lokalu przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich. Powodów takiej decyzji jednak nie ujawnili.

– Dziś po raz ostatni serwujemy dla Państwa nasze dania. Z przykrością informujemy, że od 26 lipca restauracja będzie nieczynna. Bardzo dziękujemy za wszystkie lata, kiedy byliście z nami – napisali w czwartek właściciele „Montenegro” w mediach społecznościowych.

„Montenegro” przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich zasłynęło przede wszystkim z pizzy. W restauracji można było zjeść także pizzę sandwich, sałatki, spaghetti, tortellini, risotto, dania mięsne czy zupy. Ale fani „Montenegro” z Torunia wciąż będą mogli zajadać się daniami z tej restauracji.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, na gastronomicznej mapie Torunia wciąż pozostał punkt „Montenegro” na Chełmińskim Przedmieściu, a konkretnie przy ul. Boboli 31.

(AM)

fot. ilustracyjne/pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

montenegro, toruń, kosynierów kościuszkowskich, boboli - komentarze opinie

  • gość 2019-07-29 13:57:34

    Pewnie czynsz ich wykończył!!!

  • Mati - niezalogowany 2019-07-29 16:52:45

    Ktoś już zadbał o to by ich ograniczyć. Nie wierzę że restauracja mogła mieć kłopoty finansowe. Tam był mocny ruch. Myślę że winy trzeba szukać w urzędzie miasta. W tamtej okolicy teraz już niema żadnej rozsądnej restauracji. Pewnie jakiś znjaomek Pana Prazydenta Michała zaraz coś tam otworzy. Dzielnica tętni życiem. Szkoda. Wujebac tego szreka z fotela

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama