Popularny aktor z Torunia ujawnił, że jest homoseksualistą

Ciekawostki, Popularny aktor Torunia ujawnił homoseksualistą - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 01/08/2019 10:18

Tomasz Mycan, popularny aktor z naszego miasta ujawnił, że jestem homoseksualistą. 42-latek dokonał tak zwanego "coming-outu" na łamach gazety "Replika".

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych rekordy popularności bije hasztag - #jestemLGBT. Akcja polega na ujawnianiu swojej orientacji seksualnej. To oczywiście efekt wydarzeń z białostockiego Marszu Równości oraz nasilenia homofobicznych nastrojów w społeczeństwie. 

W akcji biorą przede wszystkim młodzi ludzie, ale także politycy, celebryci oraz aktorzy. Wśród nich znalazł się Tomasz Mycan. To aktor z Torunia, jest znany między innymi z gry na deskach Teatru im. Wilama Horzycy czy serialu "Barwy Szczęścia".

Mycan dokonał "coming outu" i ujawnił, że jestem gejem w wywiadzie dla dwumiesięcznika "Replika". – Nie było w Polsce serialu z większym wątkiem gejowskim niż „Barwy szczęścia”. Parę gejów Maćka i Władka grali w nim Przemysław Stippa oraz Tomasz Mycan. Tomasz Mycan jest gejem również poza „Barwami szczęścia” – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej „Replice” robi coming out - czujemy się zaszczyceni! - napisali dziennikarze "Repliki" w mediach społecznościowych.

Do tej pory aktor z Torunia wspierał środowiska LGBT, ale nigdy nie komentował publicznie swojego życia. Tomasz Mycan mieszka w naszym mieście, ale w wywiadzie ujawnił, że jest w związku na odległość i do partnera jeździ z Torunia do Poznania. W czerwcu mogliśmy podziwiać jego grę aktorską na deskach Teatru im. Wilama Horzycy, występował bowiem w spektaklu "Aktorzy prowincjonalni". W nim także wcielił się w postać homoseksualisty.

(Redakcja)

fot. materiały prasowe

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

tomasz mycan gejem, toruń, barwy szczęścia, teatr wiliama horzycy - komentarze opinie

  • Ben - niezalogowany 2019-08-01 12:12:26

    odwazny

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 12:29:51

    To chuj mu w dupę

  • gość 2019-08-01 13:20:13

    Co z tego?? To jakaś ważna wiadomość,a co kogo, kto i z kim??

  • gość 2019-08-01 14:19:32

    wygląda na normalnego CZEMU SIĘ NIE LECZYŁ

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 14:33:38

    Niech jeszcze bankiet zrobi i zaprosi wszystkich toruńskich pedałów

  • Wiosna - niezalogowany 2019-08-01 14:34:20

    Kogo to interesuje???!!! Czy jak ktoś jest hetero to oznajmia to całemu światu???!! Oczywiście nie!! Czy z tego powodu mamy go szczególnie czcić??? Nie rozumiem komu i do czego ta informacja potrzebna. Żałosne to wszystko i smutne ...

  • Mariusz - niezalogowany 2019-08-01 14:35:39

    I kogo to obchodzi ? Kto kogo popycha. Gdy zajdzie w ciążę , to będzie wyrażenie.

  • gość 2019-08-01 16:25:27

    A kto to jest? Ktoś ważny? Muszę to wiedzieć?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 19:11:51

    Huj mu w dupe padał pierdolony

  • Torunianka - niezalogowany 2019-08-01 21:01:58

    Żałosne są te wasze komentarze , nie znacie człowieka ale skrytykować trzeba. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi ...

  • Ada - niezalogowany 2019-08-01 22:41:35

    I co z tego? Jaka to sensacja?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 22:49:02

    Jego sprawa.Nie irytuje mnie ich orientacja, ale to ,że konieczne muszą o tym wszystkich poinformować

  • mysz.1974 - niezalogowany 2019-08-02 07:31:20

    A JA JESTEM HETERO. Też się ujawniajmy i zobaczymy kogo jest więcej.

  • mysz.1974 - niezalogowany 2019-08-02 07:33:32

    Jak pomyślę, że moja kochana mama wciąż ogląda to tandetne kurewstwo ...

  • gość 2019-08-02 08:14:12

    To ja też ujawnię swoją orientację - jestem hetero i jestem z tego dumny!\nPS. Teraz możecie mnie zhejtować..

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 10:07:01

    Jestem HETERO, nareszcie mogę ujawnić.

  • LADY85 - niezalogowany 2019-08-02 16:59:28

    Ja go bardzo lubię jako aktora. LGBT to normalni ludzie, a Ci co ich nie lubią zapewne nikogo nie znali z tego kręgu. Mieszkając w UK miałam wielu takich znajomych i byli super. I to nie jest żadna choroba!!!!! Kiedyś niewolnictwo było normalne a teraz nie jest. Kwestia tego kto może mówić co jest a nie jest normalne?!
    Ważne jakim jesteś człowiekiem, czy szanujesz innych?! Myślę że taka para jak jest w Barwach Szczęścia powinna mieć prawa do adopcji dzieci. NIEJEDEN LGBT byłby lepszym rodzicem niż hetero alkoholik. Pozdrawiam

  • gość 2019-08-03 10:32:34

    proponuję nam hetero zacząć robić przemarsze i informować cały świat o tym że jesteśmy hetero tak jak stworzyła i zaplanowała to natura :)\nodliczanie do gówno-burzy rozpoczęte 3,2,1 już!\ndodam że nie mam nic przeciwko chcą niech sobie są lgbt lpg agd i nie wiem co jeszcze ale na Boga przestańcie o tym informować cały świat nas nie interesuje to z kim chodzicie do łóżka! prowadzi to tylko do zbędnych napięć społecznych!!!

  • gość 2019-08-03 10:36:06

    do LADY85, może i lgbt byłby lepszym rodzicem niż hetero alkoholik tylko czy dla dziecka i jego późniejszej psychiki byłoby to takie dobre być wychowanych np przez dwóch tatusiów...?

  • Dzidas - niezalogowany 2019-08-11 21:23:32

    A kto to jest ? Ma się czym chwali , ze jest pedałem ?

Dodajesz jako: |