16°C bezchmurnie

Pobicie przed znanym sklepem na Bema. Rozpoznajesz tę osobę? [WIDEO]

Policjanci w Toruniu poszukują mężczyzny, który pobił pokrzywdzonego przed znanym sklepem na Bema. Policja udostępniła nam wideo z monitoringu.

Policja zna wizerunek mężczyzny, bo w sklepie były włączone kamery monitoringu. Jednak funkcjonariusze nie są w stanie ustalić tożsamości mężczyzny i szukają osób, które pomogą w ustaleniu personaliów tej osoby lub świadków zdarzenia.  

Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji informuje nas, że do pobicia doszło 23 października 2017 roku około godz. 21:20 w Toruniu przy ul. Bema. Mężczyzna z nagrania po wyjściu ze sklepu spożywczego zaczepił pokrzywdzonego, uderzył go w twarz i kilkukrotnie kopnął. Pokrzywdzony doznał urazów głowy i naruszenia czynności niektórych narządów ciała na tydzień.

Na zamieszczonym na naszym portalu nagraniu widać mężczynę, którego wskazał pokrzywdzony. To mężczyzna w wieku około 25-30 lat, krępa budowa ciała, krótkie blond włosy. Na filmiku widać, że ubrany był w czarną kurtkę do pasa z żółtymi wstawkami w okolicy kołnierza i jasne dresowe spodnie. 

Rozpoznajesz tego mężczyznę i chcesz pomóc w tej sprawie? Jesteś proszony o kontakt z komisariatem policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 56 641 24 52 (07) lub 997 i 112.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Pobicie przed znanym sklepem na Bema. Rozpoznajesz tę osobę? [WIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 12:26:36

    Pytanie z innej beczki jak to jest możliwe że dwie panie pracują na nocnej zmianie a tam brak jakiejkolwiek ochrony której nie widziałem od dawien dawna czy to jest normalne chyba nie

Dodajesz jako: Zaloguj się