Po Toruniu jeździ samochód, który reklamuje kontrowersyjne treści [FOTO]

Wiadomości, Toruniu jeździ samochód który reklamuje kontrowersyjne treści [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 23/09/2019 11:33

Informacja od naszej czytelniczki - po naszym mieście jeździ samochód z kontrowersyjnym hasłem "Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci?".

W weekend nasza redakcja otrzymała na e-mail - [email protected] - wiadomość od czytelniczki. Informuje ona, że przy ul. Broniewskiego, w okolicach Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń PLAZA zauważyła samochód, który - jak twierdzi - "nakłania do nienawiści osób LGBT". – Auto to jeździ po ulicach naszego miasta w biały dzień i takie treści - moim zdaniem obrażające osoby LGBT - ogłasza na pół miasta. W załączniku dołączam zdjęcie samochodu – pisze czytelniczka.

Faktycznie taki samochód w weekend jeździł po Toruniu. To auto z wielkim hasłem "Stop pedofilii" i napisem: "Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci? 4-latki - masturbacji, 6-latki - wyrażania zgody na seks, 9-latki - pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu". Na plakacie jest też dopisek: "na podstawie Standardów Edukacji Seksualnej w Europie". 

Treści z kontrowersyjnego samochodu nawiązują do "Deklaracji LGBT+". Podpisał ją prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Wszystko wskazuje na to, że samochodem jeździli przeciwnicy Marszu Równości "Dla Życia i Rodziny", który w sobotę (21 września) przeszedł ulicami naszego miasta. 

Nasza redakcja dowiedziała, że samochód z takim samym banerem jeździł także w innych miastach. Między innymi w Gnieźnie środowiska związane z Marszem Równości zgłosiły zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z artykułu 212 Kodeksu karnego, mówiącego o zniesławieniu. 

(Redakcja)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

toruń, marsz równości, samochód lgbt, samochód stop pedofilii - komentarze opinie

  • Fred - niezalogowany 2019-09-23 12:57:45

    Nie przesadzajcie, mi to nie przeszkadza i nie widzę problemu :)

  • gość 2019-09-23 13:15:03

    Miałem pecha jechać przed tym klaunem przez kilkadziesiąt sekund. W samochodzie wiozłem 8 letnie dziecko, które było zszokowane komunikatami wygłaszanymi z auta-na przykład, że w polskiej szkole uczą masturbacji. To jakiś chory facet.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 13:27:58

    A kontrowersyjne nie jest łażenie stada wykolejeńców z tęczową flagą?

  • Antyrower - niezalogowany 2019-09-23 13:43:14

    Za mało niestety jest takich samochodów.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 14:57:15

    jak tolerancja - to tolerancja! Każdy ma prawo propagować swoje wartości i przekonania! Wara od jego auta i jego poglądów!

  • ON - niezalogowany 2019-09-23 17:20:24

    a ci lpg to moze wychodzic na ulice i drzec rtj o swojej orientacji??
    on tez wyszedl na ulice

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 17:32:21

    Ten samochód to już jeździł w zeszły wtorek,widziałam go na skrzyżowaniu Polnej

  • GośćSzwederowo - niezalogowany 2019-09-23 18:00:31

    Stop pedofilii.Czy to oznacza,że gość chce pociągnąć do odpowiedzialności KK?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 19:57:25

    Mi nie przeszkadza ten samochód niech sobie jeździ. Przeszkadzał mi ten marsz LPG dobrze że byłem z dala z moim dzieckiem od tych ludzi. Ciekawe ile innych dzieci zapytało swoich rodziców co to za ludzie. Wstydzę się takich ludzi i brzydzę. Żaden LPG niech mnie nie próbuje zniesławić bo to bodajże artykuł 212 kk

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 20:46:36

    Bardzo dobrze, że był ten marsz. Niech chodzą, pokazują.. póki jeszcze możemy to robić.

  • Precz z LGB - niezalogowany 2019-09-23 21:12:14

    Popieram za mało takich aut!! Precz z peda.... mi! Wszystkim popierajacym tych zboczeńcòw, proponuje w ramach poparcia odbyć z nimi stosunek analny. Wtedy udowodnicie jak bardzo jesteście oddani sprawie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 21:40:48

    LGBTmoże obrażać I NAZYWA SIĘ TO WYRAŻENIEM OPINI LUB POGLĄDÓW a jak ktoś ma inne zdanie to jest homofobem narodowcem i nie wiadomo co jeszcze fajna logika podziwiam

  • M - niezalogowany 2019-09-23 23:09:53

    Widać z kim Ototorun trzyma sztamę , pamiętajcie ze pewne numery w Polsce nie przejdą , za mało takich aut , sodoma nie przejdzie , stop różowemu terrorowi.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-23 23:20:02

    Rozumiem wolność słowa itd., ale to jest obrażanie osób ze względu na orientację seksualną... Nie wiem dlaczego tacy ludzie nie ponoszą konsekwencji za swoje czyny, a wy drodzy państwo, którzy piszecie, że gość ma rację i "więcej taki aut", to zastanówcie się nad swoim postępowaniem bo sami propagujecie nienawiść. Pozdrawiam osoba heteroseksualna :)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 05:34:08

    Popełniłnienie przestępstwa to wy macie w tych zakutych łbach. Wprowadzają Islam, i dobrze że taki plakat jeździ i informuje społeczeństwo, które jest zaślepione przez TV, radio i głupią muzykę.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 07:12:21

    Czy trzeba obnosic sie ze swoją orientacja? Może osoby hetero tez powinny zrobić kontrmanifestacje. ? Nikt nikomu do lozka nie wchodzi i nie zagląda więc nie wiem o co chodzi osobom lgbt. Im więcej bedziecie atencyjnie chodzić po ulicach i jechać po ludziach majacy ustalony obraz rodziny tym bardziej ludzie was znienawidza. Dobrze miejcie tez gejowskie rodziny nikt wam nie zabrania ale dzieci pod warunkiem ze jeden z was urodzi....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 07:12:41

    Czy trzeba obnosic sie ze swoją orientacja? Może osoby hetero tez powinny zrobić kontrmanifestacje. ? Nikt nikomu do lozka nie wchodzi i nie zagląda więc nie wiem o co chodzi osobom lgbt. Im więcej bedziecie atencyjnie chodzić po ulicach i jechać po ludziach majacy ustalony obraz rodziny tym bardziej ludzie was znienawidza. Dobrze miejcie tez gejowskie rodziny nikt wam nie zabrania ale dzieci pod warunkiem ze jeden z was urodzi....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 09:24:11

    Ale dlaczego wy się czepiacie i mówicie, że osoby heteroseksualne też powinny się pokazywać i robić marsze? Osoby hetero są akceptowane przez środowisko, a homoseksualne nie, właśnie dlatego się pokazują, żeby w końcu coś się zmieniło w naszym kraju. Każdy z nas zasługuje na miłość! Tak mówicie/piszecie, że osoby LGBT są obrzydliwe itd a nawet pojęcia nie macie, że taka osoba to może wasza ulubiona pani ze spożywczaka, ulubiona nauczycielka waszego dziecka w szkole. Ludzie, nauczcie się szanować drugą osobę, życie jest krótkie a wy marnujecie je na nienawiść.

  • gość 2019-09-24 12:17:28

    A marsz zboczeńców ,w sumie chorych-zagubionych ludzi ,nie przeszkadza ?

  • gość 2019-09-24 14:02:36

    TE OSTRZEZENIA TO NIE OBRAZA TYLKO DOBRY UCZYNEK. I STANOWCZO ZA MAŁO JEST TAKICH SAMOCHODÓW. NIECH JAK NAJWIECEJ WYBRANYCH MUZGÓW SIE DOWIE CO TO ZA DZIADOSTWO TE LGBT. JAK MOZNA W OGOLE BRONIC TEGO SYFU. JUZ PREDZEJ ZROBIC TO SAMO CO Z CHWASTAMI W OGRODZIE NA JESIEN.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 11:52:31

    Niech się za podofilię w kościele zajmą.... No ale dla wyznawców pisu to temat tabu

  • W007 - niezalogowany 2019-10-04 19:30:01

    Od kiedy informowanie o zagrożeniach jest problemem? LGBT nie chce tolerancji. Oni chcą monopolu na przestrzeń publiczną.

  • gość 2019-10-06 10:04:15

    a kogo to obchodzi czy ja spie z facetem z kobieta to moja sprawa i nie musze oglaszac calemu swiatu ze jestem idiota

Dodajesz jako: |