Paweł Dowbor z AZURRO: Już wkrótce w Toruniu otworzymy kolejną restaurację

Portal ototorun.pl 22/05/2019 11:17

Bruschetta con la nduja, penne arrabiata, gnocchi con pollo, pizza di parma. Bez względu na to co wybierzecie, poczujecie się jak w słonecznej Italii. Dania z tej części Europy serwuje w Toruniu Paweł Dowbor, właściciel restauracji Azzurro. To kolejny bohater cyklu filmowego Centrum Wsparcia Biznesu „Tak się robi biznes w Toruniu”. To projekt, w którym  prezentujemy sylwetki przedsiębiorców z Torunia, którzy odnieśli sukces w swojej branży. 

W mieście działają dwie restauracji pod szyldem Azzurro – na Skarpie i na Bydgoskim Przedmieściu, kolejna już wkrótce otworzy swoje podwoje przy ul. Chełmińskiej. Właściciel restauracji oferuje także profesjonalne usługi cateringowe, począwszy od serwowania przygotowanych wcześniej potraw w systemie szwedzkiego stołu, na przygotowaniu potraw na oczach gości skończywszy. Pomimo, iż profil Azzurro kojarzony jest głównie z kuchnią włoską,   to  kucharze chętnie sięgają także  po przepisy z całego świata. W  bogatej ofercie są dania z całej Europy, Ameryki i Azji – nie unikają również klasycznej kuchni polskiej.

Cykl  Tak się robi biznes w Toruniu!  to projekt,  w którym   Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje  sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmani wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów.  Posłuchajcie  inspirującej  rozmowy z Pawłem Dowborem, który  swoją biznesową drogę związał  z naszym miastem.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Paweł Dowbor z AZURRO: Już wkrótce w Toruniu otworzymy kolejną restaurację komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 13:28:22

    A może tak coś na lewobrzeżu?

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-05-22 13:32:44

    A po co?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama