Portal ototorun.pl 20/03/2019 11:31

Centrum Wsparcia Biznesu oraz Oto Toruń zaingurowali realizację 2 edycji cyklu filmowego „Tak się robi biznes na Starówce!”.  W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. W pierwszym odcinku nowego cyklu przedstawiamy rozmowę z Pauliną Jeziorską z Dynamicznego Centrum Językowego  3WAY. 

Szkoła ma swoją siedzibę przy ulicy Łaziennej w Toruniu, uczy metodą DIRECT, która jest ukierunkowana na przełamanie bariery w mówieniu w języku innym niż język ojczysty. Słuchacze już od pierwszych zajęć uczą się porozumiewania w języku obcym oraz rozumienia ze słuchu. Centrum językowe 3WAY powstało w 2004 roku, od tego czasu języka nauczyło się tam ponad 4000 osób. 

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Paulina Jeziorska: Torunianie chcą się uczyć języków obcych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama