8°C bezchmurnie

Pamiętacie? Ten napis jest teraz na sprzedaż! [FOTO]

Ten napis może być Wasz... Za jaką kasę?

Stadion K.S. Toruń im. Mariana Rose, taki napis witał Sympatyków Speedway'a przy bramie głównej na stadionie żużlowym, który do 2010 roku znajdował się przy ul. Broniewskiego, czyli tam gdzie aktualnie jest Centrum Handlowe Toruń Plaza.

Napis przy bramie głównej stadionu żużlowego przy ul. Broniewskiego

Dla Kibiców napis ma wartość sentymentalną. To wspomnienie wspaniałych pojedynków żużlowych, jakie miały miejsce na nieistniejącym już obiekcie, po którym pozostały tylko zdjęcia i... ten właśnie napis. Można go kupić, serio! Jest on wystawiony na sprzedaż na portalu aukcyjnym allegro.pl.

Czytaj też: Get Well zmieni nazwę na Apator?

Napis brał udział m.in. w wystawie 3 Pokolenia Jedna Miłość w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej w 2012 roku, którą zorganizowało Stowarzyszenie Krzyżacy.

 Wystawa w CSW

- Ma niesamowitą wartość historyczną dla wszystkich osób fascynujących się żużlem - czytamy w opisie na allegro.pl. - Napis wymaga konserwacji oraz naprawy, jest kompletny. Ma długość około 30 m, waga 250  kg konstrukcja metalowa. Cena do negocjacji [...] Chciałbym, by ten cenny obiekt trafił w ręce osoby, która podejmie się jego konserwacji i sprawi, że przetrwa jeszcze wiele lat.

Czytaj też: Kibice poznali nowy skład. Teraz czekają na nową-starą nazwę

Jeśli, ktoś w tym momencie zdecydowałby się na zakup tego historycznego napisu, to koszt wyniósłby 6 tys. zł. Jesteście chętni? Szczegóły dotyczące aukcji znajdziecie KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


napis, apator toruń, stadion przy broniewskiego - komentarze opinie

  • gość 2017-12-06 21:25:53

    Logicznie myśląc napis powinien być kupiony przez Gett Well i umieszczony na Zakazoarenie.

Dodajesz jako: Zaloguj się