11°C bezchmurnie

Oto Toruń i ZDB Rogowo z prezentami na Mikołajki! [FOTO]

Dziś Oto Toruń oraz firma ZDB Rogowo odwiedzili placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą nr 4 w Toruniu. Podopieczni zostali przez nas obdarowani prezentami.

Jakiś czas temu dziennikarze Oto Toruń i firma ZDB Rogowo wpadli na pomysł, aby 6 grudnia sprawić niektórym trochę radości. Wybór padł na placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą nr 4 w Toruniu przy ulicy Donimirskiego. 

- Chyba nie ma nic lepszego w naszym życiu niż pomaganie i sprawianie sobie prezentów. Dziś, czyli 6 grudnia każdy z nas powinien zostać świętym Mikołajem, żeby zobaczyć uśmiech na twarzy drugiego człowieka - mówi redaktor naczelny Oto Toruń Filip Sobczak.

Pomysł wcieliliśmy w życie i 6 grudnia wraz z Barbarą Wilczyńską, reprezentującą ZDB Rogowo, odwiedziliśmy młodzież, która na co dzień mieszka przy ulicy Donimirskiego. Nie ukrywamy, że pasją naszych dziennikarzy i prezesa firmy ZDB Rogowo jest sport. Nic więc dziwnego, że podopieczni placówki zostali obdarowani przede wszystkim sportowymi prezentami, które święty Mikołaj kupił w sklepie Decathlon.

- Cieszy, że są tacy ludzie jak Mariusz Wilczyński z ZDB Rogowo, którzy chcą być świętymi Mikołajami i dzielić się z innymi. Pan Mariusz od lat wspiera toruński sport, dlatego dziś przynieśliśmy do ośrodka sportowe prezenty. Mamy nadzieję, że spodobają się i pozwolą na wiele godzin sportowej rywalizacji - mówił Filip Sobczak.

Podczas spotkania z młodzieżą porozmawialiśmy o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, wymarzonych wakacjach w trakcie zimowych ferii szkolnych oraz wymieniliśmy się poglądami na temat toruńskiego sportu - przede wszystkim dyskutowaliśmy o składzie Get Well Toruń i najbliższych meczach Twardych Pierników.

- Jestem podbudowany postawą młodzieży z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Toruniu. To młodzi ambitni ludzie, którzy nie mają w życiu łatwo, ale udowadniają, że potrafią wyznaczyć sobie cele i ambicje. Chcemy ich w tym wspierać. Cieszę się, że mogliśmy sprawić im chociaż odrobinę radości - powiedział właściciel firmy ZDB Rogowo Mariusz Wilczyński.

Mamy nadzieję, że prezenty się podobały! Dziękujemy placówce i podopiecznym za gośćinę.

Zapraszamy do oglądania naszej galerii zdjęć.

(fot. Aleksandra Czyszka)


Oto Toruń i ZDB Rogowo z prezentami na Mikołajki! [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się