29°C bezchmurnie

Oto nasza reprezentantka podczas Miss Polonia 2018 [FOTO]

Jesica Walecka, Miss Toruń Plaza, reprezentuje województwo kujawsko-pomorskie w finale konkursu Miss Polonia 2018.

W castingu Miss Polonia województwa Kujawsko-Pomorskiego, organizowanym w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza, wzięła udział spontanicznie. Tak dużego sukcesu się nie spodziewała. Już w listopadzie Jesica Walecka, 19-letnia mieszkanka Chełmży, powalczy o koronę najpiękniejszej Polki. 

- Zgrupowanie zorganizowane zostanie na tydzień przed galą finałową – tłumaczy Miss Toruń Plaza. – Zanim to jednak nastąpi, każda z kandydatek bierze udział w działaniach promujących swoją osobę. W lipcu zostałyśmy zaproszone na nagrania do programu „Pytanie na Śniadanie”, poza tym indywidualnie działamy w swoich regionach.

Jesica Walecka jest tegoroczną maturzystką. Od października rozpocznie naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej.

- Swoją przyszłość chciałabym związać z aktorstwem i sceną – mówi nastolatka. – Do tej pory grałam w spektaklach amatorskich, głównie w szkole. Na scenie czuję się bardzo dobrze, stąd też odważyłam się stanąć na wybiegu podczas Wyborów Miss województwa Kujawsko-Pomorskiego. Staram się spełniać swoje marzenia i czerpać z życia garściami.

Cały rozmowa z Jesicą Walecką, Miss Toruń Plaza, finalistką konkursu Miss Polonia 2018, opublikowana zostanie w jesiennym wydaniu Katalogu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Oto nasza reprezentantka podczas Miss Polonia 2018 [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się