Oto najniebezpieczniejsze miejsca w Toruniu!

Wiadomości, najniebezpieczniejsze miejsca Toruniu! - zdjęcie, fotografia
Rafał Kowalczyk 06/11/2017 14:03

Są takie miejsca na mapie naszego miasta, które lepiej omijać szerokim łukiem. A znajdują się one bliżej niż myślicie...

Serwis internetowy wykop.pl stworzył listę lokalizacji, które bez dostatecznych umiejętności survivalowych lepiej omijać szerokim łukiem. W zestawieniu znajduje się też Toruń. Chodzi konkretnie o trzy miejsca: Czeczenię, Ohio i Meksyk. Wbrew nazwom, dotyczą one naszego miasta.

Czeczenia to słynny wieżowiec przy ul. Dziewulskiego 41 na toruńskim Rubinkowie, doskonale znany przez policję. W piwnicach koczują bezdomni i narkomani, w przeszłości doszło tam nawet do morderstwa! W ramach ciekawostki, według agencji nieruchomości, są tam najtańsze mieszkania w mieście. Pytanie brzmi, czy jest jakiekolwiek zainteresowanie ze strony kupujących?

Druga ciesząca się złą sławą lokalizacja, która znalazła się na liście, to Ohio, czyli Dębowa Góra znajdująca się w okolicach trzech ulic, chodzi o Polną, Batorego i Pod Dębową Górą. Tam też lepiej się nie wybierać, bo to może się dla nas źle skończyć. Osiedle od lat budzi grozę wśród torunian.

No i jeszcze na tapecie mamy Meksyk, to miejsce też nie jest oazą spokoju... A znajduje się w lewobrzeżnej części Torunia, na ul. 63. Pułk Piechoty Toruńskiej (przed dekomunizacją Armii Ludowej).

Jak czytamy na stronie wykop.pl, przy tworzeniu listy głównym kryterium była przede wszystkim łatwość pogorszenia stanu naszego uzębienia w danych miejscach. - W wielu polskich miastach są dzielnice, osiedla czy ulice, gdzie w biały dzień można stracić przysłowiowe zęby. Chodzi o takie miejsca, w których momentalnie rozpoznawani są obcy i nie trudno o zaczepkę i szereg niesprzyjających okoliczności - czytamy.

Użytkownicy Wykopu grupowo stworzyli wykaz najniebezpieczniejszych ich zdaniem dzielnic i ulic w największych miastach w naszym kraju.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

 

toruń, czeczenia, ohio, meksyk - komentarze opinie

 • gość 2017-11-06 18:46:01

  Autor tego tekstu to kompletny idiota :-) Pozdrawiam i już usuwam z polubionych ototorun :-) Poraz kolejny pokazaliscie, że szukacie taniej sensacji.

 • Miejscowy - niezalogowany 2017-11-06 20:04:12

  Autor tych wypocin zapomniał napisać o trzech tysiącach uchodźców w piwnicach na czeczenii

 • gość 2017-11-06 22:07:19

  a debile powyżej lubią się napinać i pienić w internecie

 • Gość13 - niezalogowany 2017-11-06 22:10:05

  autor tego tekstu przepraszam ale chyba ma klapki na oczach i nie wie co się dzieje np.w Toruniu na każdej dzielnicy na każdej ulicy coś się dzieje wszędzie jest niebezpiecznie .wazyscy wiemy jak jest.wlaanie się dowiedziałam że mieszkam na najniebezpieczniejszym osiedlu a ja sądzę że są bardziej. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma zawsze komus coś będzie przeszkadzać i będzie ktoś się czepiał. ciekawe czy ta osoba która pisała ten artykuł mieszka a bezpiecznym osiedlu czy tylko jej się wydaje .

 • Gość - niezalogowany 2017-11-06 22:38:27

  O Czeczeni akurat nie słyszałam. Ale co do meksyku i ohio sie zgadzam. Każdy wie ze jak nie ma po co to lepiej tam nie chodzic a przynajmniej nie na pieszo.

 • Jacek - niezalogowany 2017-11-07 04:06:53

  Ja pytam jakie Ohio Ludzie nie boją się tamtendy chodzić po zmroku że wyplują zęby bo im je ktoś wybije czy nawet jeździć samochodem bo mu go rozwalą Tylko nasze miasto tak dbao stan dróg w tym rejonie że sami mieszkańcy nie wychodzą po zmroku aby się na tych drogach nie pozabijać Jestem ciekaw czy autor tekstu był wieczorem w tych rejonach o których pisze

 • Gość - niezalogowany 2017-11-07 04:56:12

  Oj ktos chyba nigdy nie byla na tych dzielnicach po roku wole isci w kierunku ohio a nie szeroka to tam jest nie bespiecznie nie dam powiedzec zlego slowa na te dzielnice a zwlaszcze ohio tam wlasnie miesZkaja zyczliwi ludze autor niech idzie i sprawdzi a potem sie wypowie

 • gość 2017-11-07 07:00:56

  W każdej dzielnicy zawsze coś się dzieje

 • gość 2017-11-07 09:46:40

  A Olsztyńska?

 • wariat - niezalogowany 2017-11-07 20:18:17

  ohio nie jest złe dobre chłopaki, meksyku już nie ma dosyć dawno czeczenia hmmm już trochę bardziej . Tak apropo rozpieszczone gnoje bogatych rodziców którzy nie zaznali bidy zawsze będą gadać patologia na te niby bidniejsze dzielnice .piszcie co chcecie o tym co gówno wiecie spierdalać od naszych dzielnic

 • Gość - niezalogowany 2017-11-08 00:54:26

  Meksyku juz praktycznie nie ma to raz.. Czeczenia hmm.. znajomy tam mieszka nie narzeka to raczej bardziej mity przeszłości tak jak i ohio chodze tam od lat , poznałam wiele fajnych ludzi i nie widze tam nic niebezpiecznego hahaha . :D Aż dziwne , że na Bydgoskie nie wjechali haha a tu mieszkam i akurat prędzej by się nadało :D Prawda jest jedna jak ktoś zasłuży to wszędzie dostanie w morde proste ;) A inne przestępstwa są WSZĘDZIE..

 • Misia xd - niezalogowany 2018-07-29 22:49:28

  Ja mieszkalam na Ohio ( polna) i nie było źle, a teraz mieszkam na Meksyku i tam nie jest groźnie ;-; dużo się dzieje ale jest zaje fajnie :)

 • Gość - niezalogowany 2019-07-24 22:53:40

  Kiedyś na Ohio widziałem konkurs rozbijania butelek po piwie na głowach. Przegrywał ten co zemdlał. Najczęściej tego typu konkursy odbywały się w piątek wieczorem po powrocie z pracy z delegacji budowlanych. Na szczęście pracowałem tam tylko jakiś czas.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 18:29:37

  A Koszary??

 • gość 2019-08-13 20:09:48

  Mieszkam na czeczeni 6 lat i jest spokojnie i cicho boiska przed blokiem z monitoringiem i szkoła dla dzieci niepełnosprawnych w około budynków czysto,klatki schodowe troche zmęczone ale montują nowe windy w tym roku ,da się żyć tak samo jak na rubinkowie 1,2,3.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama