6°C bezchmurnie

Oto najlepsze restauracje w mieście! [RANKING]

Relaks, najlepsze restauracje mieście! [RANKING] - zdjęcie, fotografia

Największa na świecie strona turystyczna - TripAdvisor.pl - opublikowała ranking toruńskich restauracji. Kto znalazł się w TOP 10?

W Toruniu, turystycznym mieście, nie brakuje dobrych restauracji. Na portalu Oto Toruń przedstawiamy najciekawsze, zdaniem strony TripAdvisor.pl, punkty na gastronomicznej mapie naszego miasta. Jesteśmy ciekawi, czy zgadzacie się z tym zestawieniem...

Numerem jeden została restauracja Szeroka 9, która zyskała 500 opinii. 306 osób uznało ten lokal za doskonały, 124 za bardzo dobry, jedynie 23 internautów wystawiło restauracji negatywną opinię. - Miejsce, gdzie można doświadczyć dań pobudzających zmysł smaku, ale również wzroku. Takie miejsce, gdzie się chce po prostu być - czytamy na stronie internetowej restauracji. I rzeczywiście magia tego miejsca przyciąga klientów.

Jakie restauracje znajdziemy jeszcze w zestawieniu TOP10? Sprawdź to poniżej...

fot. szeroka9.pl

Ceniona przez mieszkańców Torunia i turystów jest też Luizjana. To numer dwa w rankingu. Toruńska restauracja serwuje dania i potrawy kuchni kreolskiej. Zdobyła w sumie 469 recenzji: 61 procent doskonałych, 27 procent bardzo dobrych, 9 procent średnich oraz trzy procent złych. Na najniższym stopniu podium Manekin. To bardzo popularna restauracja w mieście, znana przede wszystkim z naleśników, po które ustawiają się prawdziwe tłumy gości. 

Wysoko w rankingu znalazły się także takie restauracje w Toruniu jak Chleb i wino z Rynku Staromiejskiego (4 miejsce) i Coffee and Whisky House (5 msc.). Poza pierwszą piątką uplasowały się Jan Olbracht, pierogarnia Stary Młyn, restauracja Hotelu 1231, Karczma Spichrz i pierogarnia Stary Toruń.

Czy zgadzacie się z tym zestawieniem? A może na liście powinny pojawić się inne restauracje? Czekamy na Wasze komentarze...

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


toruń, restauracja, tripadvisor, szeroka 9, toruń najlepsza restauracja - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się