Oto najgroźniejsi przestępcy seksualni z Torunia. Może mieszkają obok ciebie? [FOTO]

Sprawy kryminalne, najgroźniejsi przestępcy seksualni Torunia Może mieszkają ciebie [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 09/11/2019 10:30

Ministerstwo sprawiedliwości opublikowało rejestr blisko 800 najgroźniejszych przestępców seksualnych w naszym kraju. Wśród nich jest także kilku z Torunia.

W specjalnym rejestrze przestępców seksualnych znajdują się dwie zakładki "rejestr z dostępem ograniczonym" oraz "rejestr publiczny". Ten pierwszy jest dostępny tylko dla policji, organów samorządowych i państwowych oraz placówek oświatowych. W ograniczonym rejestrze znajdują się szczegółowe informacje na temat przestępców seksualnych.

W drugiej zakładce - "rejestr publiczny" znajdziemy najgroźniejszych pedofilów. Ministerstwo sprawiedliwości informuje, że skrzywdzili oni osoby poniżej 15. roku życia oraz zgwałcili kogoś ze szczególnym okrucieństwem. Właśnie tych przestępców prezentujemy Wam w naszej galerii na Oto Toruń.

W ogólnym dostępie znajdziemy tylko podstawowe informacje na temat przestępcy - jego imiona, nazwisko, nazwisko rodowe, datę urodzenia, miejscowość urodzenia, państwo urodzenia, obywatelstwo, płeć oraz w niektórych przypadkach miejscowość, w której aktualnie przebywa.

Warto zapoznać się z danymi oraz zdjęciami toruńskich przestępców seksualnych i już dziś ostrzec swoją rodzinę, bliskich oraz znajomych. Tak jak wcześniej pisaliśmy - pod tytułem newsa znajdziecie wszystkich toruńskich przestępców seksualnych.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, przestępcy seksualni, rejestr, ministerstwo sprawiedliwości - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama