Biznes, „Liderzy Innowacji Pomorza Kujaw 2019” - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 22/11/2019 14:12

Kolejna edycja rankingu Liderów Innowacji Pomorza i Kujaw za nami. Gala podczas, której wręczono wyróżnienia i nagrody odbyła się w toruńskim hotelu Filmar.

W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym mieście odbywają się liczne warsztaty, prezentacje i spotkania. Ważną datą w tym kontekście była środa (20 listopada). Właśnie wtedy w hotelu Filmar podczas konferencji „Gospodarka 4.0 Wyzwania dla biznesu i nauki. Regionalne Forum Innowacji. Forum Przedsiębiorczości Akademickiej”, zgłębiano zagadnienia związane z nowymi trendami technologicznymi, automatyzacji produkcji, optymalizacji procesów biznesowych dzięki cyfryzacji zarządzania. Za przykłady służyły konkretne doświadczenia przedsiębiorców. 

Doskonale w temat konferencji wpisała się gala finałowa konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2019”. Nagrodzone firmy i instytucje na tytuły przyznane przez Kapitałę Konkursu zapracowały odważnym wprowadzeniem do swojej działalności innowacyjnych pomysłów. Większość z nich opiera się na robotyzacji pozwalającej usprawnić proces produkcji i dostarczenia wyrobów do odbiorców. 

Wyróżnienia trafiły też do jednostek naukowych z Bydgoszczy i Torunia. Badacze z instytutów tych uczelni skupili się na rozwiązaniach, które znajdą zastosowanie w diagnostyce i leczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Listę z podziałem na kategorie, a także opisem nazwą projektu i jego autorami znajdziecie TUTAJ. 

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

cwb, biznes, toruń, gala, hotel filmar, innowacje, tarr, agencja rozwoju regionalnego - komentarze opinie

  • gość 2019-12-02 10:32:35

    Link do listy niestety nie działa :(

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama