Oto kolejni laureaci prestiżowego toruńskiego certyfikatu [FOTO]

Biznes, kolejni laureaci prestiżowego toruńskiego certyfikatu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 19/11/2018 14:26

Za nami kolejna gala wręczenia znaku Made in Toruń najlepszym toruńskim przedsiębiorcom.

Tym razem uroczystość odbyła się w Hotelu Bulwar, a kapituła znaku wyróżniła kolejne 38  biznesowych przedsięwzięć, upowszechniających dobre praktyki w swojej branży, działające zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i oferujące produkt lub usługę najwyższej jakości.

Wśród wyróżnionych znalazły się zarówno duże i znane marki, jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa. Mimo to mają jedną wspólną cechę - ich produkty i usługi są najwyższej jakości.

-  Certyfikat „Made in Toruń” to wyraz uznania dla Państwa innowacyjności i zarazem szacunku dla wielowiekowego dziedzictwa kulturowego Torunia. Cieszy fakt, że otrzymują go zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe rodzinne firmy, a nawet przedsięwzięcia jednoosobowe  – mówił podczas uroczystości prezydent Michał Zaleski.

Gale wręczenia znaku Made in Torun są tylko wierzchołkiem działań, które mają wzmacniać wiarygodność i wizerunek toruńskich firm. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw ponownie znalazły się z jednej strony te dobrze i długo znane, a z drugiej małe, lecz nie mniej innowacyjne. Pełną listę laureatów możecie znaleźć tutaj.

Znak jakości “Made in Toruń” nadaje się tylko tym firmom, których usługi lub produkty odznaczają się najwyższą jakością. Przedsiębiorstwa ubiegające się o prawo do użytkowania znaku muszą spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta.

(PC)

fot. UMT/Lech Kamiński

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wsparcia biznesu, made in toruń, michał zaleski - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama