Oto firmy z Torunia, które świadczą usługi najwyższej jakości [FOTO]

Biznes, firmy Torunia które świadczą usługi najwyższej jakości [FOTO] - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Arkadiusz Kobyliński 14/06/2019 11:39

Przedstawiciele kolejnych 21 toruńskich firm odebrali odznaczenia „Made in Toruń”. Gala wręczenia tego prestiżowego znaku jakości odbyła się 13 czerwca w hotelu Nicolaus.

Znaku „Made in Toruń” nie można kupić. Prawo do posługiwania się nim przysługuje wyłącznie firmom, których usługi i produkty są najwyższej jakości. Jest to również rekomendacja wzmacniająca zaufanie klientów i wiarygodność toruńskich firm w relacjach biznesowych.

 Dziś znak Made in Toruń otrzymują firmy reprezentujące różne branże m.in. obróbki metalu, pośrednictwa pracy, obrotu nieruchomościami, edukacji, reklamy, turystycznej, finansowej,  hotelowej, kosmetycznej, a nawet celnej – podkreślił Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Gala w hotelu Nicolaus była zwieńczeniem 4. edycji naboru firm, chcących posługiwać się tym znakiem. Nagrodzone przedsiębiorstwa dołączyły do wcześniej wyróżnionych 84 “marek z toruńskim rodowodem”. Certyfikaty trafiły zarówno do potentatów lokalnego rynku, jak i mniejszych organizacji (np. Przedszkole Integracyjne GUCIO czy Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich). Właśnie one mogą być przykładem wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i koncentracji na jakości prowadzonej przez siebie działalności.

Tym razem wyróżnienia otrzymały: Remline, Aplauz, Top Global agencja celna, ARTHaus Nieruchomości, Wyższa Szkoła Bankowa, Design-it, Natura Medica Zdrowie i Uroda Sp. z o.o., LCM Invest Group Sp. z o. o. - LCM Nieruchomości, Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich, KT7 CNC LTD Sp. z o.o., PtDom, GRAFFICO Centrum Reklamy, HOTEL NICOLAUS, Przedszkole Integracyjne GUCIO, DDTORUŃ, RUN TO RUN, NIE PO PALCACH – STUDIO TAŃCA, POSITIVE HOME NIERUCHOMOŚCI, GP PEOPLE SP. Z O.O., NATURALNE ATELIER, EDUEXPERT Sp. z o.o..

Nagrodzonym pogratulował także prezydent Torunia.  Ten znak pokazuje, że posiadające go firmy związane są z naszym miastem i potwierdzają to w swojej działalności. W Toruniu działa blisko 27 tys. firm, a te, które otrzymują znak Made in Toruń, to najlepsze z najlepszych – powiedział Michał Zaleski, który wręczył certyfikaty przedstawicielom 21 wyróżnionych firm.

Przedsiębiorstwa ubiegające się o prawo do użytkowania znaku muszą spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta.

Warto przypomnieć, że znak jakości "Made in Toruń" posiada także redakcja "Oto Toruń". Więcej na ten temat przeczytacie po kliknięciu TUTAJ.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. Lech Kamiński/UMT

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

made in toruń, cwb, hotel nicolaus, michał zaleski - komentarze opinie

 • gość 2019-06-14 21:45:19

  DDTORUŃ? O matko :)

 • Gość - niezalogowany 2019-06-14 23:00:50

  No z tym Ddt to Zales przesadził ....

 • gość 2019-06-15 12:07:55

  DDT KTO TO WYBIERA?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama