Oskar Piasecki: Nasza kawiarnia jest wyjątkowa z uwagi na koty, ale nie tylko

Portal ototorun.pl 28/03/2019 11:48

Centrum Wsparcia Biznesu oraz "Oto Toruń" realizują drugą edycję cyklu filmowego „Tak się robi biznes na Starówce!”. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. W drugim odcinku nowego cyklu przedstawiamy rozmowę z Oskarem Piaseckim z Neko Cafe.

Toruńska kocia kawiarnia mieści się przy ul. Prostej 17. Nazwa pochodzi od japońskiej „neko”, czyli kot. To jedyne takie miejsce w mieście, gdzie można napić się kawy,  pooglądać koty i bawić się z nimi. Do kawiarni nie można jednak przychodzić z własnymi zwierzetami. Neko Cafe to dom kotów: Maćka, Deneris, Jose i Keanu, które nie tolerują innych zwierząt. Podobne lokale działają na całym świecie, a w Polsce są już także  m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Lublinie i Katowicach.

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Oskar Piasecki: Nasza kawiarnia jest wyjątkowa z uwagi na koty, ale nie tylko komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama