6°C bezchmurnie

Odwiedzą nas przedstawiciele Polonii z kilkudziesięciu krajów świata

Biznes, Odwiedzą przedstawiciele Polonii kilkudziesięciu krajów świata - zdjęcie, fotografia

Przed nami Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii.

Do naszego miasta przyjadą przedstawiciele kilkudziesięciu krajów świata. To w ramach XX edycji Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, która od 25 do 28 maja odbędzie się w Toruniu i Warszawie.

Wśród zaproszonych gości znajdą się reprezentanci środowisk gospodarczych Polonii przybyłych ze wszystkich kontynentów, przedstawiciele władz i samorządów, organizacje wsparcia biznesu, reprezentanci banków i firm inwestycyjnych, radcowie handlowi, konsulowie, przedstawiciele specjalnych stref ekonomicznych, kultury, nauki i mediów.

Konferencja jest doskonała okazją do nawiązania współpracy, zyskania cennych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń, zarówno na gruncie krajowym, jak również między przedstawicielami środowisk gospodarczych Polonii ze wszystkich kontynentów.

Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii to największe wydarzenie gospodarcze wśród mieszkających poza granicami osób polskiego pochodzenia, które sprzyja rozwijaniu międzynarodowej współpracy ekonomicznej między krajami na całym świecie. Uczestnicy konferencji spotkają się 25 maja w Warszawie, skąd przyjadą do Torunia.

Obrady XX Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii odbędą się 26 maja w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki przy al. Solidarności 1-3 w Toruniu, drugiego dnia natomiast na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Szczegółowe informacje znajdziecie na torun.direct.pl.

fot. fundacjapolonia.pl


toruń direct, światowa konferencja gospodarczej polonii - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się