17°C bezchmurnie

Oceny otoToruń za mecz z Gorzowem

Get Well Toruń, Oceny otoToruń Gorzowem - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek odbyła się inauguracyjna kolejka PGE Speedway Ekstraligi. KS GetWell Toruń przegrał na własnym torze ze Stalą Gorzów. Dziś wracamy do tego meczu jeszcze raz i wystawiamy oceny naszym żużlowcom.

Oceny naszym zawodnikom będziemy wystawiać po każdym meczu ligowym KS GetWell Toruń. To również Wasza sugestia. Chcieliście, żebyśmy nie tylko opisywali zmagania żużlowców. Dlatego dziś wystawiamy oceny w skali szkolnej 1-6 i komentujemy  występ każdego z naszych zawodników.

1. Greg Hancock 10+1 pkt. Ocena: 4

Mocna czwórka dla jednego z liderów toruńskiej drużyny. Amerykanin miał niezłe starty i był szybki na dystansie. W jednym z biegów nie rozegrał dobrze pierwszego okrążenia i nie był w stanie wyprzedzać rywali i dojechał na ostatniej pozycji. Jednak jego występ można ocenić pozytywnie.

2. Michael Jepsen Jensen 5 pkt. Ocena: 2+

Dziś już wszyscy wiemy, że Duńczyk nie pojedzie w sobotę w Zielonej Górze. Jednak w pierwszych trzech biegach Jensen spisał się dobrze. W pierwszym i siódmym wyścigu przyjeżdżał do mety trzeci, ale Hancock pierwszy i nasi wygrywali 4:2. Dopiero później biegi z jego udziałem kończyły się wynikami 3:3, 2:4 i 1:5.

3. Adrian Miedziński 9+1 pkt. Ocena: 4

Wraz z Gregiem Hancockiem jechał w wyścigu finałowym, więc był jednym z dwóch naszych najlepszych zawodników w tym spotkaniu. Miedziński był szybki i waleczny. Takiego Adriana kibice chcą oglądać. Tylko czy Miedzińskiego stać, żeby być jednym z trzech liderów drużyny w meczach wyjazdowych?

4. Paweł Przedpełski 5 pkt. Ocena: 2+

Pawłowi Przedpełskiemu również dajemy notę 2+. To na pewno między nim a Jensenem toczyła się walka o skład na mecz z Zieloną Górą. Ostatecznie Pawełek utrzymał miejsce w składzie, a stracił je Duńczyk. Przedpełski w poniedziałek błysnął raz, kiedy wraz z Miedzińskim wygrał podwójnie z Iversenem i Kasprzakiem w 5 biegu. Z drugiej strony przegrał w 10 gonitwie z Hubertem Czerniawskim. Właśnie za ten wyścig spadła na niego największa krytyka ze strony kibiców.

5. Chris Holder 7+1. ocena: 3-

Występ Australijczyka to największe rozczarowanie w 1 kolejce PGE Ekstraligi. Liczyliśmy, że Holder przywiezie co najmniej dwucyfrowy wynik. Niestety, na koniec kibice w programie wpisali mu zaledwie 7 punktów. To zdecydowanie za mało, jak na występ na własnym torze. W dodatku Holder uczestniczył w dwóch biegach, kiedy przegraliśmy podwójnie.

6. Igor Kopeć-Sobczyński 4 pkt. ocena: 4-

4- trochę na zachętę. Igor pokazał, że drzemie w nim duży potencjał. Przecież to on ustanowił pierwszy rekord toru w poniedziałek! Oczywiście został potem pobity. Kopeć-Sobczyński nie chce stać w cieniu Daniela Kaczmarka i wyraźnie pokazał to w meczu ze Stalą Gorzów. Występ Igora również można zapisać na plus.

7. Daniel Kaczmarek 4+1 ocena: 4

Byłby świetny występ, gdyby Daniel nie popełnił jednego małego błędu w ósmym wyścigu. Na razie zaprezentował się dobrze. Po meczu rozmawiał z dziennikarzami i wpadł w hurraoptymizm. Studził emocje. Od tego zawodnika kibice będą wymagać ważnych punktów i trudno się im dziwić. Daniel to Indywidualny Mistrz Polski juniorów.

(fot. torun.pl)

Oceny otoToruń za mecz z Gorzowem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ototorun.pl