9°C bezchmurnie

O. Rydzyk będzie zaskoczony? Nietypowa impreza pod oknami Radia Maryja

Religia, Rydzyk będzie zaskoczony Nietypowa impreza oknami Radia Maryja - zdjęcie, fotografia

25-cio tysięczny tłum zapowiada przyjazd pod rozgłośnię toruńskiego redemptorysty.

Tłum w okolicach Radia Maryja niekoniecznie może dziwić. Miłośnicy rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka przecież co roku gromadzą się tam z powodu urodzin RM.

Tym razem powód jest jednak zupełnie inny. 1 czerwca przy ul. Żwirki i Wigury w Toruniu odbędzie się I Oficjalny Zlot Bezdomnych Właścicieli Luksusowych Aut. Ta impreza planowana była od momentu, gdy o. Tadeusz Rydzyk pochwalił się luksusowymi samochodami, które miał otrzymać od... bezdomnego.

Czy ten happening rzeczywiście dojdzie do skutku? Można w to wątpić. Jak na razie to tylko wydarzenie na Facebook-u, które jednak cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników tego portalu społecznościowego. Udział w Zlocie zadeklarowało 25 tys. Internautów, a 110 tys. osób jest zainteresowanych imprezą.

- Spotykamy się w niedzielę na ulicy Żwirki i Wigury w Toruniu, by docenić CUD, jaki spotkał Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka, którego Stanisław Bezdomny z Warszawy obdarował dwoma samochodami - piszą organizatorzy. - Po uroczystym przekazaniu pojazdów na cele Rozgłośni planowane jest wspólne udanie się na pierogi do pobliskiej restauracji.

Szczegółowe informacje znajdziecie na I Oficjalny Zlot Bezdomnych Właścicieli Luksusowych Aut.

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


radio maryja, toruń, tadeusz rydzyk, zlot bezdomnych właścicieli aut luksusowych - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 14:33:43

    Genialny pomysł !!! Genialny !!! :))))))))))))) Kocham Was ludzie :)))

  • GośćJerzy - niezalogowany 2018-04-14 14:43:01

    Chyba sie wybiorę jako uczestnik tego heppeningu

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 15:01:42

    Jadę. Swietny pomysł. Jestescie Kochani.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 15:03:00

    Jedziemy

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 15:04:27

    Jedziemy.

  • gość 2018-04-14 15:06:19

    Nie zapomnijcie drewnianego różańca,!

  • gość 2018-04-14 15:18:13

    Chodźmy/przyjdźmy!! Zaśpiewamy Redemptorysto 100lat niech żyją nam!!

  • MUZOR - niezalogowany 2018-04-14 15:47:37

    Wspaniały pomysł :-))) Bicz na oj'dyra...

  • Cloverbud - niezalogowany 2018-04-14 15:57:25

    W końcu może się coś zmieni . Ludzie wyjdźmy na ulicę bo ile można być okradanym przez tych co żądza . Pracując od rana do nocy człowieka na nic nie stać !!!! Do tego przeważnie nam nie wypłacają naszych wynagrodzeń . Nie dajmy się tak traktować

  • Gość1987 - niezalogowany 2018-04-14 16:37:32

    Co wy tu wypisujecie?? Trole internetowi... jednym głosem mowicie. Smierdzi mi to starym układem z ... PRLu

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 16:59:16

    Jedziemyyyyyyyyyy!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 16:59:54

    Jedziemyyyyyyyyyy!!!!!!!

  • gość 2018-04-14 17:22:00

    Super pomysł ludzie kocham Was,

  • Olo - niezalogowany 2018-04-14 18:16:28

    Zajefajnie super pomysły

  • Jaca - niezalogowany 2018-04-14 18:34:26

    Jadę na 100%

  • Jaca - niezalogowany 2018-04-14 18:34:50

    Jadę na 100%

  • Trol75 - niezalogowany 2018-04-14 19:10:12

    Przyjadę napewno i tak jak ojciec Tadeusz będę czekał na bezdomnego który podarunek mi zajebistego Mercedesa ! Przecież nie tylko takim ludziom jak T.Rydzyk cos się należy od życia i od PIS-u.

  • Gośćlll - niezalogowany 2018-04-14 19:40:35

    Jade z daleka musze to zobaczyc

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 20:47:49

    Ale jesteście pojebani aż mi was żal jebane gimby

  • Gośćn2 - niezalogowany 2018-04-14 20:53:59

    to mnie kreci i POwala na kolana przez manipulacje MAjSONERII

  • Maja - niezalogowany 2018-04-14 21:39:05

    Czyzby Książę rydzyk szukał sponsorow dla mnie jest naciagaczem Papież powinien sie w.koncu zabrac za tego czlowieka ksieza slubowali ubóstwo i bezinteresownie pimagac ludziom a nie doic z kasy wstyd ja jestem biedna zadluzona emerytka a ten czlowiek okrada Państwo bez skrupułów

  • menel - niezalogowany 2018-04-14 21:39:14

    ja wezne AK47.

  • Szmitrk - niezalogowany 2018-04-14 22:36:22

    Rydzyk w Maybachu uaa

  • Droppa - niezalogowany 2018-04-14 23:17:07

    Ale numer.jasne ze bede.nawet z uk przyjade.juz nie moge sie doczekac.he he he

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 23:46:12

    Kiedy?przyjadę na tą okoliczność z Włoch

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 23:59:26

    Jeździe to może Ojciec Rydzyk coś Wam da za darmo nie samochód to chociaż różaniec ale w co wątpię bo też za drogo by go kosztowało ....

  • Gośćnadine - niezalogowany 2018-04-15 00:41:05

    Super propozycja!!! Oby było nad jak najwięcej i żeby ludzie wkoncu otworzyli oczy i wzieli się za te bandę!!!

  • Torunianin - niezalogowany 2018-04-15 01:03:25

    Mam 21 letniego Forda,chcialem oddac na zlom,po namysle sprobuje oddac ojcu T.R.ciekawe czy wezmie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 01:56:44

    I tak po po

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 06:55:46

    Ciekawe że rząd PiS walczy ze złodziejami i korupcją a oficjalnie sponsruje jednego z największych. Obłuda pseudokatoli

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 06:56:36

    Ciekawe że rząd PiS walczy ze złodziejami i korupcją a oficjalnie sponsruje jednego z największych. Obłuda pseudokatoli

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 07:27:08

    Zabrac mu wszystko i opodatkowac kosciół

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 07:51:07

    Opodatkować Rydzyka złodziej jeden wstyd i hańba

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 08:10:52

    Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Ojciec Rydzyk wytrzyma wszystkie oszczerstwa, już niejednokrotnie wytrzymał. Jest silny Bogiem , opiekuje się nim Maryja. Pamiętajcie jednak ,ze nie jest dane osądzanie innych. Nikomu. Od sądu jest Pan Bóg. Zapamietajcie jeszcze jedno CZAS UCIEKA WIECZNOŚĆ CZEKA. To są słowa ojca św. Jana Pawła II.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 08:33:25

    To Rydzyk powinien być bezdomny i jaki z niego ojciec przecież oni lubią ministrantów

  • Gośćzły - niezalogowany 2018-04-15 09:43:17

    Hura ! Czesio też jedzie !

  • Gość Ojciec - niezalogowany 2018-04-15 09:59:48

    W Rzymie byłem parę razy lecz nie u Papieża natomiast wybiorę się do Torunia ... Może uda się ujrzeć Pana...

  • Polak - niezalogowany 2018-04-15 10:09:25

    Nie dajcie się manipulować przez lewaków i s beków. Przecież im tylko o to chodzi ażeby podzielic i sklocic Naród. Tylko wtedy będą mogli dalej miliardy wyrywac z budzetu.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 10:45:09

    Młodzi ludzie weźcie przykład z młodych Budapeszcie.Dość viktatorom_dyktatorom dość niech nie ogłupiają narodu. Wasza przyszłość w waszych rękach

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 10:54:13

    Dlaczego Rydzyk nie odda tych samochofów na rzecz bezdomnych tylko ciągle dobie wypycha kieszenie?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 11:58:42

    Super pomysł,jestem za zabraniem czarnemu diablu wszystkiego i wypad z kraju,złodziej

  • Gość Ojciec - niezalogowany 2018-04-15 12:02:35

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi ... Jasne jest ,że ten Pan nie jest z powołania " Szkoda tylko Ludzi nie rozumiacych , to Oni oddają ostatni grosz, a Sami żyją poniżej. .. Podstawowe pytanie: Czy P. R. Pomaga potrzebującym. .. - Nie miał by otaczającego go bogactwa?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 12:15:06

    Radio Maria jest super

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 12:17:32

    Radio Maria jest super ki

  • Gość 300 - niezalogowany 2018-04-15 13:02:20

    Rydze do lasu, ziemniaki do ziemi, księża na księżyc.

  • Niemcy - niezalogowany 2018-04-15 16:14:26

    Jedziemy z Gettingen 1 RozROIS, 1 czerwone ferrari, 2x Maibach 1 pananmera razem bedzie nas 18 bezdomnych. Wszystko to mozliwe za sprawa najbardziej bezdomnego niemca w gettingen u ktorego pracujemy i namowilismy by dal auta i z nami pojechal. Jak wiac nie tylko bog czyni cuda ale i ojciec dyrektor. Do zobaczenia w Toruniu

  • Gość - niezalogowany 2018-04-15 19:55:03

    Z Holandii jedzie od pewnego bezdomnego auto które odwozilo trumny na pogrzebach nie byle jakie choć wiekowe prosto ze szrotu na lawecie ale na chodzie. To prezent od bezdomnych z Holandii którzy jakoś godnie żyją nie to co w Polsce kraju który doi Polaków ile się da i funduje antyludzkie życie. Z nieba pieniądze nie lecą Panie Tadeuszu do ludzi bo do Pana lecą z Wiejskiej z podatków Polaka.

  • gość 2018-04-15 20:23:20

    Zlot dziczy?! - To nie jest śmieszne.

  • Mariusz Mikołajczyk 2018-04-19 09:52:35

    Gdzie w Toruniu można spotkać tych bezdomnych od samochodów, może mi też coś skapnie ;)