Szkoły i licea, wakacje Służewie - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 29/06/2018 07:17

Wakacje trwają już od tygodnia, a najmłodsi mają teraz mnóstwo wolnego czasu. Z tego powodu biblioteka w Służewie przygotowała dla nich masę atrakcji.

Jeśli ktoś zamierza spędzić lipiec w Gminnej Bibliotece Publicznej w Służewie, z pewnością nie będzie mógł narzekać na nudę. Kalendarz jest bowiem wypełniony po brzegi. Pojawią się zajęcia plastyczno-techniczne, warsztaty kulinarne, wyjazd agroturystyczny oraz seanse kinowe. Nie zabraknie też różnorodnych zabaw i zajęć manualnych.

Ciekawie zapowiadają się m.in. “Wakacyjne środy bajkowe”, czyli cykl seansów kinowych dla najmłodszych. Będą organizowane w każdą środę przez cały lipiec i sierpień. Dzięki temu dzieci będą mogły poznać zarówno te bardziej, jak i mniej znane animacje.

Z kolei 19 lipca najmłodsi przeniosą się do Włoch, by poznać tamtejsze smaki i zapachy. Chodzi o warsztaty kulinarne pt. “Europa na widelcu”, które poprowadzi znana w całym regionie Bożena Świątkowska. I choć pierwsze spotkanie będzie dotyczyło właśnie kuchni włoskiej, to kolejne przeniosą uczestników do Francji czy Rosji.

Wszystkie atrakcje przygotowane przez bibliotekę w Służewie wydają się uzupełniać i tworzyć bardzo ciekawą propozycję wakacyjną dla tych, którzy zdecydują się pozostanie w gminie Aleksandrów Kujawski. Nie zabraknie ani zabawy, ani nauki, ani integracji z innymi.

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Nuda w wakacje? Nie w Służewie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama