Nowy, oryginalny najemca w Toruń PLAZA. W tym tygodniu otwarcie

Inwestycje, oryginalny najemca Toruń PLAZA tygodniu otwarcie - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 21/08/2019 14:01

Kolejny najemca pojawi się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń PLAZA. Tym razem klienci toruńskiej galerii będą mogli skorzystać z oferty prestiżowego salonu komputerowego.

Czas na otwarcie kolejnego sklepu w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń PLAZA. W najbliższą sobotę (24 sierpnia) w galerii przy ul. Broniewskiego pojawi się salon komputerowy, oferujący urządzenia elektroniki użytkowej "x-kom". Okazuje się, że to jeden z najczęściej wybieranych sklepów internetowych w kraju i największy sprzedawca w serwisie "Allegro". Właściciele chwalą się wysoką jakością usług. Potwierdzają ją pozytywne komentarze oraz liczne nagrody przyznawane przez konsumentów.

– Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat oraz nagrodami, które otrzymaliśmy za sprawą zadowolonych klientów. Uruchomiliśmy również program x-kom Sales Masters, który pozwala na zarabianie poprzez polecanie naszych produktów. Każdy może dołączyć do programu i otrzymywać prowizje od zakupów – informują właściciele "x-kom".

W sobotę (24 sierpnia) w Toruń PLAZA odbędzie się wielkie otwarcie sklepu. Nowy najemca już teraz zachęca do odwiedzin w dniu otwarcia - na klientów czekają liczne atrakcje oraz zniżki do 95 %. – Przyjdź, baw się z nami i zgarniaj prezenty oraz zniżki na sprzęt. W jego wyborze pomoże ci sam… Lipton – zapowiadają właściciele.

Wspomniany Lipton to popularny ekspert od nowinek ze świata technologii. Goście sklepu będą mogli z nim porozmawiać oraz posłuchać porad – Lipton eksperckim okiem podpowie na co warto postawić i dlaczego – informują właściciele.

Otwarcie "x-kom" w Toruń PLAZA już w najbliższą sobotę (24 sierpnia) o 9:00.

(Redakcja)

fot. Toruń PLAZA

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

toruń plaza, x-kom, salon komputerowy, otwarcie - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama