19°C bezchmurnie

Nowy, oryginalny najemca w Toruń Plaza. Już niedługo otwarcie [FOTO]

O północy z 16 na 17 listopada w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza nastąpi oficjalne otwarcie klubu fitness CityFit. Natomiast już w środę (10 października) rusza przedsprzedaż karnetów.

Do tej pory klienci Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza mogli korzystać z klubu fitness Jatomi. Jednak z powodów finansowych od początku 2018 roku właściciele sieci zaczęli systematycznie zamykać wszystkie kluby w Polsce. W Toruniu Jatomi zakończył swoją działalność z końcem stycznia.

CH Toruń Plaza od razu zapowiedziało, że w miejsce Jatomi będzie starać się pozyskać nowego najemcę, którym będzie oczywiście klub fintess. Tak też się stało - od kilku tygodni wiemy oficjalnie, że w centrum handlowym przy Broniewskiego już niedługo zacznie działać CityFit. 

Kluby CityFit są rozpoznawalne ze względu na charakterystyczne godziny otwarcia. Można się do nich wybrać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Podobnie będzie w Toruń Plaza, gdzie klubowicze skorzystają z nowego fitness klubu także w niedziele wolne od handlu.

Klub będzie zaskakiwał już od wejścia. Klubowicze nie będą potrzebowali kart klubowych, gdyż wchodzić będą przez specjalne portale dostępowe, w oparciu o… skan mapy palca. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w prestiżowy sprzęt TechnoGym, Matrix oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref aktywności, wśród których znajdują się strefa fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa cross-functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

- W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu - mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 16 na 17 listopada. Ale już w środę (10 października) rusza przedsprzedaż. To czas, aby upolować karnet w najlepszej cenie. - Pierwszego dnia przedsprzedaży karnet miesięczny będzie kosztował tylko 69,95 zł. Kto chwyci tę okazję, ten będzie korzystał z oferty CityFit Toruń Plaza na najlepszych warunkach – dodaje Karolina Bałaban.

Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych). W przedsprzedaży CityFit obniżył również cenę opłaty wpisowej.

Klub będzie można obejrzeć jeszcze przed oficjalnym otwarciem, podczas Dni Otwartych, które potrwają 7 do 16 listopada.

Więcej informacji i przedsprzedaż karnetów TUTAJ.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Nowy, oryginalny najemca w Toruń Plaza. Już niedługo otwarcie [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 11:23:39

    Zajebiscie oryginalny najemca

Dodajesz jako: Zaloguj się