9°C lekkie zachmurzenie

Nowy apartamentowiec powstaje na starówce [WIZUALIZACJE]

Już niedługo w centrum Torunia powstanie nowy apartamentowiec - Grand Bulvar. Będzie się mieścić przy ulicy św. Jakuba i ulicy Wola Zamkowa.

Teren przy wspomnianych ulicach należał jeszcze niedawno do wojska. W 2013 roku został sprzedany. Teraz okazało się, że powstanie tam apartamentowiec. Znajdzie się w nim 40 wielopoziomowych luksusowych apartamentów. Będą mieć od 41 do 197 m2.

Inwestor informuje, że historyczna zabudowa będzie stanowić ok. 40% ogólnej powierzchni obiektu, natomiast 60% zostanie zmodernizowane. Przy ul. św. Jakuba i ul. Wola Zamkowa zostaną wymienione między innymi instalacje, stropy, klatka schodowa czy dach.

- Nowa część powstanie od samych podstaw, nadając całej koncepcji charakteru nowoczesnego, ekskluzywnego apartamentowca z postindustrialnymi nawiązaniami - czytamy na stronie rockfield.pl

Dawniej w tym miejscu mieściła się pralnia garnizonowa. Teraz powstanie tu ekskluzywny apartamentowiec Grand Bulvar. Będzie położony około 100 metrów od Bulwaru Filadelfijskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która znajduje się powyżej.

(fot. rockfield.pl)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Nowy apartamentowiec powstaje na starówce [WIZUALIZACJE] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się