20°C bezchmurnie

Nowa sieć sklepów zdecydowała się na Toruń!

Wiadomości, sieć sklepów zdecydowała Toruń! - zdjęcie, fotografia

Handlowa mapa Torunia wzbogaci się o nowe sklepy, które już teraz rządzą zwłaszcza na Podlasiu! Jaka sieć zamierza konkurować z Żabką, Tesco czy Biedronką?

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten planuje rozszerzyć działalność na województwo kujawsko-pomorskie.

- Uważamy, że jest to rynek bardzo perspektywiczny - mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten. - To duży obszar, gdzie w przyszłości możemy pozyskać nowych partnerów nie tylko w miastach takich jak Toruń czy Bydgoszcz, ale też w mniejszych miejscowościach.

We wrześniu firma powołała nowego dyrektora, który będzie odpowiedzialny za rozwój współpracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Został nim Adam Bentlejewski.

- Pierwsze podejmowane już przez nas kroki to konsultacja z dostawcami, z którymi współpracujemy, jakie sklepy z terenu województwa mogłyby być najbardziej rentowne ze względu na ilość zamówień, a nie są jeszcze w żaden sposób zrzeszone - mówi Adam Bentlejewski, dyrektor regionu kujawsko-pomorskiego Grupy Chorten. - Wkrótce będziemy chcieli zaproponować im współpracę, co oznacza dla właścicieli sklepów przede wszystkim korzystniejsze warunki handlowe. Jednocześnie jak najszybciej chcemy podpisywać nowe umowy z dystrybutorami i hurtowniami, aby zapewnić sklepom sprawną organizację dostaw.

Pierwszym partnerem Grupy Chorten w tym województwie jest Roman Walicki, który prowadzi sklep spożywczo - przemysłowy w miejscowości Złotoria.

Sklepy oferują podstawowe produkty spożywcze (mięso, wędliny, pieczywo, słodycze, warzywa i owoce, nabiał oraz alkohol). Bardzo ważnym elementem w sklepach Grupy Chorten są stoiska mięsno-wędliniarskie, które mają szeroką ofertę.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten to już 1145 sklepów, najwięcej znajduje się na terenie Podlasia. Nie bez powodów tak jest. Z tego regionu bowiem pochodzą założyciele grupy. Kolejne sklepy znajdują się na terenie Lubelskiego, Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Pomorskiego i Łódzkiego. Teraz czas na nasze województwo.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


 


Nowa sieć sklepów zdecydowała się na Toruń! komentarze opinie

  • GośKujawiokć - niezalogowany 2017-09-14 14:31:43

    Haha a moze to ojciec PiSdowaty von Tadello wchodzi na rynek

  • Gość - niezalogowany 2017-09-19 11:45:36

    A ty POpierdolencu cos cie boli?

Dodajesz jako: Zaloguj się