Nocna dewastacja w samym centrum Torunia

Sprawy kryminalne, Nocna dewastacja samym centrum Torunia - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 20/08/2019 12:16

Pijany mężczyzna chciał zdewastować samochód, który był zaparkowany przy ul. Plac Teatralny w Toruniu. Na szczęście świadek tego zdarzenia poinformował o nim odpowiednie służby. Dewastator już trafił w ręce policjantów.

Do tego zdarzenia doszło dokładnie z piątku (16 sierpnia) na sobotę (17 sierpnia) około północy. Nad bezpieczeństwem w okolicach centrum miasta czuwał wspólny patrol straży miejskiej oraz policji. W pewnym momencie do mundurowych podeszła osoba, która poinformowała o zdarzeniu przy ul. Plac Teatralny w Toruniu.

Okazało się, że w tym miejscu młody mężczyzna dewastuje zaparkowany samochód. Po przybyciu funkcjonariusze zauważyli dewastatora z zakrwawionymi rękoma. Mężczyzna stał obok auta, które miało wybitą boczną szybę. 

– Dewastator był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń mundurowych, dlatego musieli oni użyć w stosunku do niego środków przymusu bezpośredniego. Okazało się, że mężczyzna pokaleczył sobie ręce w wyniku wybicia szyby w aucie - informuje Adam Kowalski z toruńskiej straży miejskiej.

Kiedy mundurowi poradzili sobie z młodym mężczyzną, to jeden z nich wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe. Ręce jednak krwawiły, więc ratownicy medyczni już na miejscu opatrzyli mu rany. Jednocześnie nie stwierdzili większych obrażeń.

Po wylegitymowaniu okazało się, że to 21-letni mężczyzna. Badanie alkotestem stwierdziło u niego blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz sprawą 21-latka będzie zajmować się toruńska policja.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

nocna dewastacja, samochód, toruń, plac teatralny - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama