15°C bezchmurnie

Nocna awantura w samym centrum toruńskiej starówki

Straż Miejska, Nocna awantura samym centrum toruńskiej starówki - zdjęcie, fotografia

W tym tygodniu, a dokładnie z czwartku (20 września) na piątek (21 września) doszło do awantury z udziałem dwóch mężczyzn w samym centrum starówki.

To nie była bezpieczna noc na toruńskiej starówce. W samym centrum, dokładnie około 2:30  z czwartku (20 września) na piątek (21 września) doszło do awantury z udziałem dwóch mężczyzn. Na szczęście niedaleko miejsca tego zdarzenia byli strażnicy z Grupy Interwencyjnej Straży Miejskiej w Toruniu. 

Według Anny Wiśniewskiej z zespołu ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej w Straży Miejskiej w Toruniu, municypalni dotarli na Szeroką po tym, jak usłyszeli krzyki i dźwięk tłuczonego szkła. Jak się później okazało to nie było zwykłe starcie słowne pomiędzy dwoma mężczyznami. 

Na miejscu strażnicy zastali już tylko jednego mężczyznę, który poinformował, że ktoś rzucił w niego butelką z piwem, zabrał mu telefon i uciekł. - Po ustaleniu rysopisu napastnika i drogi jego ucieczki strażnicy ruszyli w pościg - informuje Anna Wiśniewska.

Patrol od razu ruszył we wskazane przez poszkodowanego mężczyznę miejsce, czyli w stronę Placu Rapackiego. Strażnicy szybko zauważyli podejrzanego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. - Mężczyznę udało się zatrzymać na ul. Aleje Jana Pawła II - mówi Wiśniewska.

Okazało się, że to zaledwie 18-letni mężczyzna. Strażnicy miejscy przyprowadzili go do poszkodowanego, który potwierdził, że to właśnie on rzucił w niego butelką z piwem oraz ukradł mu telefon. Teraz 18-latkiem zajmie się toruńska policja.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Nocna awantura w samym centrum toruńskiej starówki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się