Nieprzejezdna ul. Uniwersytecka - wjazd blokują strażacy. Co się dzieje? [FOTO]

Straż pożarna, Nieprzejezdna Uniwersytecka wjazd blokują strażacy dzieje [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal ototorun.pl 30/09/2019 17:52

Drogowe utrudnienia w pobliżu centrum miasta. Nieprzejezdna jest ul. Uniwersytecka w Toruniu.

Uwaga kierowcy! Są drogowe utrudnienia w pobliżu starówki. Nieprzejezdna jest ul. Uniwersytecka. Na miejscu są dwa wozy Straży Pożarnej. Trwa usuwanie skutków porywistego wiatru. W tym przypadku chodzi o połamane drzewa. 

To jest wyjątkowo niespokojnie popołudnie - pogoda mocno daje się we znaki także w innych częściach Torunia i nie tylko. Od godz. 14:30 strażacy odnotowali na terenie województwa kujawsko-pomorskiego 120 zdarzeń, chodzi przede wszystkim o usuwanie drzew i konarów z dróg. Na szczęście nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Jak już wiecie z Oto Toruń, obowiązuje u nas ostrzeżenie drugiego stopnia przed silnym wiatrem. - Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h, z zachodu - czytamy w komunikacie Toruńskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Ten pogodowy alert ma obowiązywać do godz. 23:00.

Z powodu silnego wiatru warto usunąć z parapetów, balkonu wszystkie przedmioty, które mogą zostać porwane przez wiatr i stanowić zagrożenie. W taką pogodę lepiej też nie zatrzymywać się pod drzewami. Pozostałe wskazówki dotyczące tego, jak zabezpieczyć się przed wichurą znajdziecie na grafice przygotowanej przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

(AM)

fot. Oto Toruń

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

pogoda, wichura, straż pożarna, toruń, uniwersytecka - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama