Nie żyje żużlowiec Tomasz Jędrzejak

Wiadomości, żyje żużlowiec Tomasz Jędrzejak - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 14/08/2018 11:06

W wieku 39 lat odszedł od nas żużlowiec Tomasz Jędrzejak. Ostatnio występował w barwach Stali Rzeszów.

Przegląd Sportowy informuje, że 39-latek popełnił samobójstwo. Został znaleziony we wtorek rano (14 sierpnia) martwy w swoim mieszkaniu. Jeszcze w niedzielę popularny "Ogór" wystąpił w barwach Stali Rzeszów w drugiej lidze. Zdobył 11 punktów w pięciu startach, a jego zespół wygrał z PSŻ Poznań 59:31.

- Z ogromnym żalem i bólem przekazujemy Państwu bardzo smutną wiadomość – odszedł Tomasz Jędrzejak – wspaniały zawodnik, przyjaciel, nasz wieloletni kapitan i lider zespołu. W imieniu całego środowiska związanego z klubem WTS Sparta Wrocław przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny i przyjaciół Tomasza. Tomasz, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach - napisał były klub Jędrzejaka Betard Sparta Wrocław w mediach społecznościowych.

Jędrzejak urodził się w Ostrowie Wielkopolskim. Był wychowankiem tamtejszej TŻ Iskry. Potem występował między innymi w Częstochowie, Tarnowie czy Wrocławiu. Swój największy sukces osiągnął w 2012 roku w Zielonej Górze, gdzie sięgnął po Indywidualne Mistrzostwo Polski.

14 lipca Jędrzejak skończył 39 lat.

----------------------------------------------

Czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, masz myśli samobójcze, przeżywasz kryzys? Nie jesteś sam - zgłoś się po pomoc. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.

(FS)

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama