New Body - w Przysieku powstało nowe miejsce dla chcących zadbać o sylwetkę

Ciekawostki, Przysieku powstało miejsce chcących zadbać sylwetkę - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 30/11/2019 20:00

Już w grudniu w Przysieku koło Torunia przy ul. Leśnej 3C zostanie otwarte nowe studio modelowania sylwetki. Jak mówią właściciele, to siłownia dla leniwych. Do odwiedzenia tego miejsca zachęca już sama nazwa - "New Body", czyli "Nowe ciało".

Studio powstaje z myślą o wszystkich kobietach, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, pożegnać się z cellulitem, zgubić kilka centymetrów, a także poprawić swoją kondycję i samopoczucie. A to wszystko w miłej i przytulnej atmosferze!

To idealne miejsce dla osób, które pragną popracować nad sobą, ale nie mogą się do tego zmotywować. Pracownicy studia "New Body" chętnie Wam w tym pomogą i będą towarzyszyć w drodze do wymarzonej sylwetki. Jeśli po całym dniu pracy czujecie się zmęczeni i nie macie siły na katowanie się nudnymi ćwiczeniami, warto rozważyć wizytę w studiu w Przysieku.

Tam odpoczniecie przy relaksującej muzyce, jednocześnie ćwicząc i modelując sylwetkę. Niemożliwe? A jednak! Urządzenia znajdujące się w studiu skutecznie ujędrniają ciało, redukują tkankę tłuszczową, a także wzmacniają mięśnie.

W "New Body" będziecie mogli skorzystać m.in. z bieżni Body Space Vacu Therm Q1, która wykorzystuje w swoim działaniu podciśnienie i podczerwień, co daje o wiele lepsze efekty w redukcji cellulitu niż podczas ćwiczeń na tradycyjnej bieżni. W studiu znajdzie się także urządzenie do masażu limfatycznego, które rozbija tkankę tłuszczową, poprawia krążenia krwi, a co za tym idzie – modeluje sylwetkę. "New Body" oferuje także rozmaite zabiegi jak chociażby zabieg elektrostymulacji czy zabieg prasowania zmarszczek i cellulitu.

Jeśli nie przepadacie za ćwiczeniami na tradycyjnej siłowni i chcecie inaczej zadbać o swoją sylwetkę – w towarzystwie świec i relaksującej muzyki, warto rozważyć wizytę w studiu "New Body". Droga do nowego ciała wcale nie musi być żmudna i nieprzyjemna.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

New Body - w Przysieku powstało nowe miejsce dla chcących zadbać o sylwetkę komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama