Nauczyciele spotkają się w Młynie Wiedzy. Porozmawiają o skutecznym nauczaniu

Warsztaty, Nauczyciele spotkają Młynie Wiedzy Porozmawiają skutecznym nauczaniu - zdjęcie, fotografia
16/11/2018 08:26
LIS 24
Toruń godz: 10:00

W przyszłym tygodniu w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędzie się kolejna konferencja dla nauczycieli. Tym razem porozmawiają o pomocach naukowych w edukacji.

Konferencja odbędzie się w sobotę 24 listopada. Rozpocznie się o 10:00 od powitania gości. Ostatnie warsztaty rozpoczną się z kolei około 15:00.

Na uczestników będzie czekało wiele ciekawych przewidzianych w programie pozycji. Mowa między innymi o wykładzie dr Jolanty Nowak z Zakładu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, który zatytułowano:  „Od środków poglądowych do środowiska uczącego czyli model interaktywny w edukacji wczesnoszkolnej".

Podczas warsztatów nauczyciele będą mieli okazję do zapoznania się z różnorakimi pomocami naukowymi. Firma Image Recording Solutions, która jest partnerem konferencji przeprowadzi warsztat dotyczący cyfrowych czujników bezprzewodowych Pasco. Z kolei w pracowni multimedialnej nauczyciele będą mogli poznać temat e-podręczników jako materiałów wspomagających pracę nauczyciela i ucznia.

Co ważne udział w konferencji jest bezpłatny, a formularz zgłoszeniowy można znaleźć, klikając tutaj. Znajdziecie tam również program wydarzenia.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

młyn wiedzy, konferencja nauczycieli - komentarze opinie