12°C bezchmurnie

Nastolatki wróciły do domu. Co się z nimi działo?

Rozwiązała się zagadka zaginięcia dwóch nastolatek.

Całe i zdrowe wróciły do domu dwie 15-latki z Grudziądza, które opuściły swoje rodzinne domy w miniony czwartek 12 kwietnia i ślad po nich zaginął. Od tego momentu nie było z nimi żadnego kontaktu. O sprawie informowaliśmy na portalu Oto Toruń. Historia zakończyła się szczęśliwie.

- Policjanci z Grudziądza ustalili miejsca pobytu obu zaginionych 15-latek - poinformował nas Piort Duziak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Mundurowi dziękują za wszelkie informację, które napływały do komendy od mieszkańców. 

Co się działo z nastolatkami? Potwierdziły się informacje o tym, że dziewczyny postanowiły odwiedzić południe Polski. Pojechały tam autostopem. W tym czasie odwiedziły m.in. Łódź i Katowice.

- Nastolatki chodziły ulicami miast i żaden z patroli policyjnych ich nie rozpoznał. Spały nawet na fotelach w hotelu i nikt nie zapytał się co robią w tym miejscu - powiedziała w rozmowie z Nowościami matka jednej z dziewcząt.

Nastolatki odezwały się do rodziny dopiero w sobotę rano, kiedy to poinformowały, że są w podtoruńskim Zalesiu u koleżanki. Policja odebrała dziewczyny i przewiozła je do Grudziądza.

Znalazła się także Julia Kończalska, o tym zaginięciu również informowaliśmy na Oto Toruń. Nastolatka przebywa już w domu.

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


nastolatka, policja, zaginione, odnalezione - komentarze opinie

  • gość 2018-04-16 15:34:11

    Oby rodzice zapłacili za całą akcje poszukiwawczą.

  • tor - niezalogowany 2018-04-16 19:46:56

    Cieplo sie zrobilo to dziewczynki szukaja... przygod... ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-08-21 09:18:49

    I niech mi nikt nie powie, że w tych czasach dziewczyny są gorsze od chłopaków. Widać to wśród nastolatek. Wśród 20-40 letnich wrzeszczących nazifeministkach na czarnych marszach i idiotkach babciach na marszach KODu

Dodajesz jako: Zaloguj się