16°C bezchmurnie

Napad na sklep na Podgórnej w Toruniu [FOTO,WIDEO]

  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

W weekend doszło do napadu na znany sklep spożywczy. Rozbójnik zażądał pieniędzy i groził atrapą pistoletu.

W sobotę około 18:00 do jednego ze sklepów na ulicy Podgórnej w Toruniu wszedł zamaskowany mężczyzna. Rozbójnik wyjął z kieszeni atrapę pistoletu i zażądał wszystkich pieniędzy. 

Jednak postanowił nie czekać na reakcję pracownicy sklepu, sam zajrzał do kasy i zabrał kilka tysięcy złotych oraz portfel, który leżał na ladzie. Na koniec akcji pobił jeszcze sprzedawczynię na zapleczu. Podczas ucieczki mężczyzna zgubił swój „pistolet”.

Policja dostała informację o rozboju już po zakończeniu akcji. Aczkolwiek funkcjonariusze potrzebowali tylko kilkunastu minut, żeby ustalić, kto stoi za tym rozbojem.

– Bardzo pomocne okazały się relacje świadków. Były na tyle precyzyjne, że już po chwili policjanci znali personalia i miejsce zamieszkania 33-latka. Kiedy zapukali do jego drzwi, był zaskoczony. Trafił prosto do policyjnej celi – tłumaczy mł. asp. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Dziś (13 lutego) sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował mężczyznę na trzy miesiące. 33-latkowi grozi nawet 15 lat więzienia.

Powyżej prezentujemy Państwu materiały, które udostępniła nam toruńska policja.

(Filip Sobczak)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pogody w Toruniu? Kliknij TUTAJ


Napad na sklep na Podgórnej w Toruniu [FOTO,WIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się