Najtańsze wczasy zarezerwujesz właśnie teraz

Ciekawostki, Najtańsze wczasy zarezerwujesz właśnie teraz - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 04/08/2019 08:08

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, jak trudno w tym roku o tanie wczasy last minute. Spowodowane jest to zbyt małą liczbą samolotów w stosunku do liczby osób zainteresowanych podróżami. W przyszłym roku sytuacja może się powtórzyć. Co zrobić, jeśli chcemy mieć pewność, że nasz wyjazd dojdzie do skutku? Warto zarezerwować wczasy first minute.

Pojawiły się już oferty na lato 2020. Wczasy rezerwowane ze znacznym wyprzedzeniem są o wiele tańsze niż te, na które decydujemy się w ostatniej chwili. Jeśli chcemy więc zaoszczędzić, warto już teraz zainteresować się ofertami first minute. Najlepsze ceny na lato 2020 proponuje Biuro Podróży Coco Tours. Interesują Was wakacje w Europie? Czeka na Was Bułgaria, Hiszpania bądź Grecja. A może wolicie dalsze podróże? Wówczas warto rozważyć Egipt albo Tunezję. Niezależnie od tego, jaki kierunek Wam się marzy, pracownicy Coco Tours pomogą Wam znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Jakie są plusy zakupu wycieczki ze sporym wyprzedzeniem, oprócz tego, że macie szansę sporo zaoszczędzić? Przede wszystkim możecie wybierać spośród wielu różnych terminów i hoteli. Gdy decydujemy się na wczasy last minute, najlepsze miejsca są już wyprzedane. Często lot w wybranym przez nas terminie nie może dojść do skutku, gdyż w samolotach zwyczajnie brakuje miejsc. Tymczasem kiedy zaczniemy myśleć o naszym wymarzonym wyjeździe już teraz, możemy liczyć na ogromny wybór hoteli i duży wachlarz dostępnych terminów. Krótko mówiąc: im wcześniej, tym lepiej!

Jeśli macie obawy przed rezerwacją wczasów na rok przed planowanym wyjazdem, uspokajamy: istnieje możliwość zakupu ubezpieczenia od rezygnacji bądź nagłego zachorowania. Wówczas otrzymacie zwrot pieniędzy za wycieczkę.

Każdy z nas marzy o spokoju i bezstresowym urlopie. Nie warto więc odkładać zakupu wymarzonych wczasów na później. Już teraz w wyborze najtańszej oferty pomogą Wam pracownicy Biura Podróży Coco Tours. O szczegóły możecie zapytać pod numerami telefonów: 792 010 515, 730 244 730, 609 600 528, 793 110 515

Agencja turystyczna Coco Tours

Kościuszki 71 (10:00-18:00)

792 010 515
793 110 515

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Najtańsze wczasy zarezerwujesz właśnie teraz komentarze opinie

  • Polis - niezalogowany 2019-08-18 01:44:07

    Warto jechać na last minute. Wszyscy strasza tymi podwyżkami, ale wystarczy wejść np. na stronę Itaki, żeby się przekonać, że wcale aż tak źle z cenami nie jest.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama