6°C rozproszone chmury

Na Wrzosach czeka działka pod dom lub prowadzenie usług

Biznes, Wrzosach czeka działka prowadzenie usług - zdjęcie, fotografia

Teren pod dom i usługi na toruńskich Wrzosach zostanie wystawiony na sprzedaż w połowie maja. Działka budowlana przy ulicy Brzoskwiniowej 45 jest świetnie zlokalizowana. Jeśli planujecie budowę domu warto zainteresować się szczegółami oferty.

Nieruchomość znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Brzoskwiniowej i Sadowej. Teren przeznaczony jest pod budownictwo jednorodzinne, ale możliwe jest też prowadzenie usług. Działka o powierzchni 640 metrów² jest niezabudowana i niezagospodarowana. W bezpośrednim sąsiedztwie są sieci energetyczna, gazowa, kanalizacyjna, wodociągowa i telekomunikacyjna. Osiedle objęte jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i zabudowa wielorodzinna. Na osiedlu znajduje się duży sklep spożywczy, punkty usługowe i  szkoła. Dużym atutem tej lokalizacji są rozległe, zielone tereny rekreacyjne.

Działka przy Brzoskwiniowej została wyceniona na 275.000 złotych i taka będzie też suma wywoławcza w przetargu. Aby wziąć w nim udział należy do 8 maja wpłacić wadium na konto Urzędu Miasta  w wysokości 15.000 złotych. Przetarg na nieruchomość odbędzie się  15 maja w budynku Wydziału Gospodarki Nieruchomościami przy ul. Grudziądzkiej.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Na Wrzosach czeka działka pod dom lub prowadzenie usług komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się