Na skrzyżowaniu w Toruniu samochód wjechał w barierki! [FOTO]

Wypadki, skrzyżowaniu Toruniu samochód wjechał barierki! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal ototorun.pl 03/09/2019 17:58

Informacja od naszego Czytelnika.

Dziś (wtorek - 3 września) w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu Szosy Chełmińskiej z ul. Żwirki i Wigury w Toruniu (na pasie w kierunku os. Wrzosy) doszło do drogowego zdarzenia.

Samochód osobowy wjechał w barierki oddzielające drogę od chodnika. Na szczęście, jak nas informujecie, kierowca wysiadł z auta o własnych siłach.

Na miejsce przyjechało jednak pogotowie ratunkowe. Jest także policja, która wyjaśnia przyczyny kolizji. Uwaga kierowcy, cały czas spodziewajcie się utrudnień w ruchu.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

wypadek toruń, policja, szosa chełmińska, kolizja - komentarze opinie

  • Paweł - niezalogowany 2019-09-03 19:55:05

    Gratulacje. Wjechał w barierki. Sam niestety nie. Wypowiedź była potwierdzona ??? Gratuluję łowcy sensacji z ototorun oraz jego opisu sytuacji przy tej kolizji.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 20:17:19

    Tam byly dwa uszkodzone auta więc raczej sam nie wjechal

  • Andrzej - niezalogowany 2019-09-03 20:44:22

    Ten co wjechal w barierki to pomógł mu ten co skrecał w lewo z chełmińskiej w Żwirki. Tylko pan od barierek to 50 nie jechał. Do tego wleciał na skrzyżowanie na późnym zielonym.
    A co do tego że kierowca sam wyszedł o wlasnych siłach to fakt. Ale zaraz po tym padł na asfalt.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 21:13:41

    RONDO NA SKRZYŻOWANIU WYBUDOWAĆ :D !!!!!!

  • EmCe - niezalogowany 2019-09-03 21:40:48

    '' Andrzej'' proszę o kontakt [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 21:47:32

    Tak to jest, gdy urzędnicy upierają się przy zwykłych skrzyżowaniach tam, gdzie mogłoby być rondo.
    Wcześniej na skrzyżowaniu Bema z Szosą Chełmińską też się jakiś miłośnik skrzyżowań rozpędził. Pieszym nie zazdroszczę. Trzeba mieć oczy dookoła głowy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-03 22:42:01

    Więcej świateł na drogach!!! Będzie bezpieczniej...... A mogło być tak pięknie.... Prawda mzd i WGK?

  • gość 2019-09-04 06:55:37

    \'\' Andrzej\'\' proszę o kontakt [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 10:57:10

    Byłam świadkiem tego wypadku. Sam nie wjechał w bajerki. Audi jechało w stronę wrzosów i niestety wyjechał mu mercedes który skręcał w żwirki. Najpierw proszę się doinformować a później pisać artykuł...

  • A - niezalogowany 2019-09-04 14:27:07

    Prawda, ale Audi jechało trochę zbyt szybko. I do tego (tu przypuszczam) na żółtym lub pod mogło wjechać. Stałem na tym skrzyżowaniu na Żwirki w stronę Legionów. Sprawdziłem na wideorejestratorze i od momentu gdy audi mija sygnalizator przy przejściu do zapalenia się zielonego światła dla pieszych mija ok 4s. Nie wiem jak dokładnie cykl świateł jest tam, ale zazwyczaj trochę dłużej zajmuje zapalenie się zielonego na pasach od zatrzymania ruchu na jezdni.

    Ale tak czy inaczej nie zmienia faktu, że sprawcą jest bezsprzecznie kierowca mercedesa.
    PS. niby nowe skrzyżowanie a obecnie chyba jest najniebezpieczniejsze w Toruniu (sam niedawno o mały włos miałbym nam "przygodę")

  • Gość - niezalogowany 2019-09-05 06:52:35

    Akurat widzialam ten wypadek osobiscie. Niestety nie do konca jest tak jak piszecie. Byly dwa auta.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 00:24:55

    Pięknie jeszcze szybciej trzeba było jechać.Jednego czuba na drodze byłoby mniej.Co trzeci "kierowca" prawo jazdy w chipsach znalazł.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 00:25:32

    Pięknie jeszcze szybciej trzeba było jechać.Jednego czuba na drodze byłoby mniej.Co trzeci "kierowca" prawo jazdy w chipsach znalazł.

Dodajesz jako: |