12°C bezchmurnie

Morderstwo ze szczególnym okrucieństwem w programie Uwaga! TVN [WIDEO]

Dziennikarze Uwaga! TVN przyjechali do naszego miasta i zrobili materiał na temat morderstwa ze szczególnym okrucieństwem przy ulicy Czarlińskiego.

Przypomnijmy, że do bestialskich scen na Chełmińskim Przedmieściu doszło miesiąc temu, 9 grudnia. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 31-latkom grozi nawet dożywocie. Śledczy twierdzą, że to oni zabili 39-letnią kobietę, której ciało policjanci znaleźli w minioną niedzielę na strychu jednego z domów przy ul. Czarlińskiego na Chełmińskim Przedmieściu.

Kilka dni po zdarzeniu dotarliśmy do informacji, iż mężczyźni nie mieli dla kobiety litości. Najpierw obcięli jej sekatorem pięć palców, a następnie kilka razy wbijali w jej ciało nóż. 31-latkowie postanowili zawinąć ciało w dywan i odłożyć na strychu.

Ponadto okazało się, że to recydywiści. Jeden z mężczyzn był już zatrzymany za włamanie, kradzież, podrobienie dokumentów oraz wyłudzenie. Drugi na sumieniu ma kradzież, wyłudzenie, pobicie oraz groźby karalne.

Nasze informacje potwierdziły się w programie Uwaga! TVN. Dziennikarze dotarli do siostry zamordowanej kobiety oraz Dawida, kuzyna kobiety i jedynego świadka bestialskich zdarzeń. Mężczyzna cudem uniknął śmierci.

- Czułem, że ciągnęli mnie po schodach. Spadłem bokiem. Zobaczyłem otwarte okno i uciekłem. Nie wiedziałem nawet, gdzie biegnę - wyznał w materiale Dawid.

Reporterzy programu Uwaga! TVN odwiedzili także dom, w którym doszło do morderstwa. Na jego oczach rodzina odkrywała rzeczy, które należały do 39-letniej kobiety.

Cały materiał możecie zobaczyć TUTAJ.

(FS)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Morderstwo ze szczególnym okrucieństwem w programie Uwaga! TVN [WIDEO] komentarze opinie

 • gość 2018-01-09 11:34:29

  Dla śmieci kara śmierci

 • gość 2018-01-09 16:02:43

  Kara śmierci to za mało. Dodajmy do tego tortury

 • Gość - niezalogowany 2018-01-09 22:28:38

  Przyciągnęła Arka tylko jego a nie była konkubina ona ma gdzie mieszkać była tam dzień wcześniej i dzięki Bogu że zadzwoniła po psy bo byłoby może więcej trupów

 • Gość - niezalogowany 2018-01-10 00:08:09

  Kara śmierci. Dla osób które brały udział. w tym morderstwie. To nie są ludzie. to jacyś zwyrodnialcy.

Dodajesz jako: Zaloguj się