11°C słabe, przelotne opady deszczu

Mocne słowa poseł Gosiewskiej: zwyrodnialcy, bydło, swołocz. Torunianin zawiadamia prokuraturę!

Aktywista z Torunia, Arkadiusz Brodziński, złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez poseł PiS Małgorzatę Gosiewską.

Chodzi o wypowiedź parlametarzystki Prawa i Sprawiedliwości na antenie Telewizji Republika w programie Prosto w Oczy, która dotyczyła uczestników manifestacji organizowanej przez Obywateli RP 10 kwietnia. 

- Nie oni są problemem, problemem są politycy i dziennikarze czy pseudodziennikarze, którzy popierają to bydło, przepraszam bardzo, tą swołocz, która tak się zachowuje - mówiła na antenie Telewizji Republiki poseł Małgorzata Gosiewska. - Ta garstka zwyrodnialców, bo inaczej nie potrafię ich nazwać, sprawiła, iż musimy chronić naszego Prezydenta i nasz rząd, czyli robić to, czego nie robiło Państwo Polskie, doprowadzając do chociażby tego, co wydarzyło się w Smoleńsku.

Słowa te oburzyły aktywistę z Torunia, Arkadiusza Brodzińskiego. Uczestniczył on w manifestacji, która odbyła się w Warszawie.

- To była legalna, pokojowa i kulturalna manifestacja "o godny spokój ludzkiej żałoby" mającej na celu uczcić pamięć wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej oraz pokazać niezgodę na wykorzystywanie pamięci o ofiarach wypadku lotniczego do utrwalania narodowo-katolickiej władzy brali również członkowie Stowarzyszenia Polska Laicka, w tym moja osoba - czytamy w zawiadomieniu przygotowanym przez Arkadiusza Brodzińskiego, które trafiło do prokuratury.

- W środę dokonałem zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Toruniu, o popełnieniu w dniu 11 kwietnia 2017 roku w Warszawie, na antenie Telewizji Republika przestępstwa zniesławienia na moją szkodę oraz szkodę innych osób, przez Poseł Małgorzatę Gosiewską - informuje Arkadiusz Brodziński.

Całe pismo, które trafiło do prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód znajdziecie w załączniku. Jeśli wchodzicie przez komórkę, to musicie zjechać na sam dół, nacisnąć pełna wersja portalu i wtedy będziecie mieć załącznik!

 

 Mocne słowa poseł Gosiewskiej: zwyrodnialcy, bydło, swołocz. Torunianin zawiadamia prokuraturę! komentarze opinie

 • gość 2017-04-20 12:03:56

  babsko gada tak ze widac ze gada o tej katastrofie bez przekonania ze po prostu kreci i klamie dla swoich wyznawcow ale czuje ze inni po prostu sie z niej smieja i kpia z je glupoty i bezczelnosci.Osobiscie bardzo sobie cenie dzialanosc tej ''swoloczy'',ktora niestety mowi prawde o tej bandzie obludnych oslizglych klamcow i uzurpatorow przy wladzy

 • Gość - niezalogowany 2017-04-20 14:10:08

  Pani poseł Gosiewska do tej pory niczym się nie popisała. Może tylko arogancją i niewiedzą. Ale się nie dziwię. Cóż ona robiła zanim została posłem???

 • gość 2017-04-21 03:54:54

  SORRY,A JA MYŚLAŁEM,ŻE TO JEST Z FACETA, ZROBIONA KOBIETA.-NA zasadzie ODMIENNOSC PŁCI.ALE CZEMUŻ TAK OKROPNIE NAZYWA BLIŹNICH?? BO WIEM,ZE W SEJMIE JEST WDOWA PO PANU GOSIEWSKIM,ALE TO MOŻE JEST EX ŻONA.BO DWIE,BYLY,KIEDYŚ W PROGRAMIE TV.

 • gość 2017-04-21 06:32:23

  Brzydka dziwka...

 • gość 2017-04-21 08:45:19

  Gosiewski legł brzozą... Lecz zostawił sobie Dwie urocze damy, Co tańczą na grobie. Obie wzięły kasę, Takie sprytne baby, Za jedno nazwisko Obie wypiękniały. Jedna do spa jedzie, Druga wyzwiskami Rzuca tu i ówdzie, Wszystkim im to ujdzie. Szkoda tylko kłamstwa! Kłamią jak najęte. No ale i rząd im Sprzyja niemożebnie!

 • gość 2017-04-21 08:45:52

  Gosiewski legł brzozą... Lecz zostawił sobie Dwie urocze damy, Co tańczą na grobie. Obie wzięły kasę, Takie sprytne baby, Za jedno nazwisko Obie wypiękniały. Jedna do spa jedzie, Druga wyzwiskami Rzuca tu i ówdzie, Wszystkim im to ujdzie. Szkoda tylko kłamstwa! Kłamią jak najęte. No ale i rząd im Sprzyja niemożebnie!

 • gość 2017-04-21 23:34:05

  Nie ma co gadać. Nie jest łatwo tok żyć, przez tyle lat, ślizgając nie tylko na zapomogach, odszkodowaniach, zadośćuczynieniach itd.. Normalni ludzie potrzebują odrobinę normalności i spokoju, a tu nie... Wciąż te wywiady, komisje, spektakle, skandale... i to bez uzasadnienia. :(

Dodajesz jako: Zaloguj się