29°C bezchmurnie

Mirosław Graczyk: Muszę być człowiekiem kompromisu

- Starosta musi być człowiekiem kompromisu. Należy szukać obszarów do współpracy, a nie konfliktów - mówi w drugiej części wywiadu dla Oto Toruń starosta toruński Mirosław Graczyk.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Mirosław Graczyk: Muszę być człowiekiem kompromisu komentarze opinie

 • gość 2018-08-19 10:58:56

  Ototoruń rozpoczęło kampanie wyborczą. Niedawny wywiad z Nawrotkiem, który to o inwestycjach nie ma pojęcia, a jedyne co potrafi to niszczyć i psuć. Za wzór można przytoczyć rozwalenie działu inwestycji w starostwie czy budowanie dróg rowerowych na krzywdzie ludzkiej. Teraz wywiad z Graczykiem, który to kompromis ma gdzieś, a po władzę to po trupach. Czekam na wywiad z "fachowcem" Siemianowskim, który to potrafi zatrudniać tylko swoich protegowanych, a boi się wystartować na wójta Lubicza i będzie lansował swojego nygusa i lesera Marusia Nicewicza.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-20 22:14:41

  być może to jest element kampanii. Ale wypowiedź Gościa to zdecydowanie słowa małego frustrata...komuś coś nie wyszło i odgrywa się na staroście i Nawrotku... fakt jest taki, że gdyby nie praca m.in. tych Panów, ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie powiat nie zbierałby tyłu nagród, wyróżnień i nie miałby najlepszego Skarbnika wśród samorządów. Takie uznanie o czymś świadczy. Powiat zrealizował mnóstwo inwestycji A ścieżki rowerowe poprawiają bezpieczeństwo na drogach...tylko trzeba chcieć to wszystko zauważyć a nie rzucać błotem bo kampania się zaczęła...

 • Gość ale nie frustray - niezalogowany 2018-08-21 17:00:36

  Słońce grzeje, termin wyborów ogloszony to trolle z norek powychodziły. Gość jadacy na Graczyka, Siemianowskiego i innych widać nikogo nie lubi. Pewnie nawet samego siebie, co akurat mnie nie dziwi. Skoro wszyscy są tak źli to niech sam wystartuje w wyborach i zaprowadzi porzadek. Mocny tylko w gębie, ale żeby samemu coś zaproponować to już się schowa do norki. Troll zawsze będzie trollem.

 • Wiesław - niezalogowany 2018-08-21 22:26:25

  Jakiś lokalny pisiorek pluje na wszystkich. Tylko to potrafią robić. A mi Graczyk nie przeszkadza.

Dodajesz jako: Zaloguj się