19°C bezchmurnie

Michał Szpak zaśpiewa przed toruńską publicznością

Kiedy: 2018-10-14 , godzina: 19:00 | Gdzie: CKK Jordanki

Koncerty, Michał Szpak zaśpiewa przed toruńską publicznością - zdjęcie, fotografia

Jego żywiołem są przede wszystkim koncerty live. Michał Szpak przed toruńską publicznością zaśpiewa ze sceny Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki już 14 października.

Toruń znalazł się wśród 14 miast, które Michał Szpak odwiedzi w ramach najnowszej trasy koncertowej „Dream Tour”. W jej trakcie promować będzie swój świeżo wydany album „Dreamer”.

- Podczas starannie przygotowanego show toruńska publiczność usłyszeć będzie mogła utwory znajdujące się na wydanej we wrześniu płycie – mówią organizatorzy wydarzenia.

Michał Szpak pokaże swoje nowe zaskakujące oblicze. Nie zabraknie jednak największych przebojów artysty z jego poprzedniego, platynowego krążka -„Byle Być sobą”.

- „Dreamer Tour” jest szykowany jako spektakl, w którym muzyka w wyjątkowy sposób ma współgrać z oprawą wizualną koncertu – dodaje sam artysta.

Co odnajdziemy na nowym krążku Michała Szpaka? Z pewnością brzmienia dojrzałe. Wokalista, obdarzony mocnym, rockowym głosem, wciąż poszukuje nowych muzycznych dróg i nie daje się zamknąć w jednym gatunku. „Dreamer” to niezwykła podróż przez różne style i epoki muzyczne. Wraz z artystą przeniesiemy się m.in. do lat 80. i 90., a prezentowane utwory stanowić będą dla słuchaczy spójną, wyciszoną, a momentami także intymną całość.

Bilety na koncert w Toruniu dostępne na stronie organizatora http://adria-art.pl/ oraz serwisach biletyna.pl, eBilet.pl i kupbilecik.pl. Bilety, więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora http://adria-art.pl/ i Facebooku https://www.facebook.com/tours/661830100816730/, a także u managementu www.musicart.pl

Bilety możecie także wygrać za pośrednictwem Oto Toruń. Wystarczy za pośrednictwem na naszego e-maila - [email protected] - przekonać nas, że to właśnie Wam należy się wejściówka. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Do zgarnięcia jest podwójny bilet.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Michał Szpak zaśpiewa przed toruńską publicznością komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się