Miasto wystawiło na sprzedaż ponad 40 hektarów działek! [FOTO]

Biznes, Miasto wystawiło sprzedaż ponad hektarów działek! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 27/07/2019 08:57

Miasto sprzedaje tereny inwestycyjne w pobliżu autostrady A1. Będzie można na nich budować magazyny czy składy materiałów lub prowadzić działalność produkcyjną bądź usługową. 

Wszystkie z nieruchomości znajdują w obrębie Strefy Inwestycyjno - Logistycznej Toruń - Wschód, między drogami krajowymi 15 i 80. Na sprzedaż wystawiono ponad 20 działek o łącznej powierzchni ponad 40 hektarów. Różnią się zarówno powierzchnią, jak i ceną. 

Najmniejszy obszar mierzy 0,2 ha. Największy - ponad 3 ha. Wybudowana w 2015 roku ulica Przelot pozwala dotrzeć do pobliskich działek. Dostępne są też w niej podstawowe sieci: elektroenergetyczna, wodociągowa, sanitarna, deszczowa, gazowa i telekomunikacyjna.

Dynamicznie rozwijająca się północno-wschodnia część Torunia jest terenem atrakcyjnym dla przedsiębiorców. Potwierdzają to nie tylko zakupy działek na tym obszarze w ostatnich miesiącach, ale prowadzone tam długoterminowe inwestycje. W sąsiedztwie znajduje się duże centrum logistyczne, w najbliższych miesiącach ruszy także budowa dwóch hal magazynowych.

Przeznaczone na sprzedaż nieruchomości są niezagospodarowane i niezabudowane. Na tych terenach można budować obiekty usługowo - produkcyjne i składy magazynowe.

(Arkadiusz Kobyliński)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

autostrada a1, przelot, dk15, dk80, centrum wsparcia biznesu - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama